Skocz do zawartości
mateuszsoja1

JD z ogłoszenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateuszsoja1    49

Witam, przeglądając ogłoszenia na stronie SPRZEDAJEMY.PL natknąłem się na to:
https://sprzedajemy.pl/john-deere-6610-nr29333972

Chciałem zapytać co onim sądzicie i czy warto było by wydać na ten ciągnik 25 tysięcy czy może lepiej kupić w takiej cenie w jakiej chcodzą te modela np na portalu OLX.

Z góry dziękuje za opinie i rady :D 

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    120

Według mnie coś tanio. Musiałbyś go obejrzeć co z nim bo moze mechanicznie sprawny a coś z dokumentacja coś nie tak.

następny przedszkolak :D

jonek98    883

Hehe,Jaka tam tablica jest z tyłu Olsztyńska ? :) Obejrzeć te se go możesz chu wie gdzie,ewmetualnie wpłacić zaliczke,i powiedzieć bye-bye pieniądzom

witejus    120

następny przedszkolak :D[/quote

A ty frajer palancie. Ja Cie nie obrażałem wiec odbij ode mnie

do tego co napisałeś o sobie dodam że Jesteś debil i idiota mądry inaczej .Sprzedał byś taki  ciągnik  za  te pieniądze ?

przemek28_28    41

do tego co napisałeś o sobie dodam że Jesteś debil i idiota mądry inaczej .Sprzedał byś taki ciągnik za te pieniądze ?

A moze ciągnik sprawny ale kradziony? Nie pomyślałeś? O to mi chodziło i ktoś próbuje sie go tanio pozbyć.

jonek98    883

Ta na pewno jak ktoś by ukradł to by chial tak tanio sprzedać żeby się wsypać.Wtedy się przebija numery robi nowe papiery i na wschód ale prędzej na wschód poleci,bo ukrasc ciągnik to trochę bardziej skompkowana recz niż osobowe

mariuszd93    489

Kolego  ktoś  szuka debila co wpłaci  zaliczkę , nie  ma nawet numeru tel  , napisz do goscia  to ci łamana polszczyzna odpowie ze  trzeba  wpłacić  zaliczke to  on przywiezie na podwórko .

Nie ma  takich okazji , ale jak widze  durnie  co  by  chcieli prawie  za  darmo sa ... 

witejus    120

A moze ciągnik sprawny ale kradziony? Nie pomyślałeś? O to mi chodziło i ktoś próbuje sie go tanio pozbyć.

myślisz że złodziej jest taki głupi zeby sprzedawać traktor  za wartość samego ładowacza ?

przemek28_28    41

Kolego w mojej okolicy trzymali kradzione ciągniki na polu z kukurydza, wiesz jakie było zdziwienie właściciela jak mlocil i zobaczył 5 ciągników i 2 ładowarki? Złodzieje tez trafiają sie debile, bo co myśleli ze ta kukurydze bedzie wiecznie na polu rosła? Ale nie ważne. Ja w okazje nie wierze wiec dla mnie taki czy inny ale to przekręt.

witejus    120

Kolego w mojej okolicy trzymali kradzione ciągniki na polu z kukurydza, wiesz jakie było zdziwienie właściciela jak mlocil i zobaczył 5 ciągników i 2 ładowarki? Złodzieje tez trafiają sie debile, bo co myśleli ze ta kukurydze bedzie wiecznie na polu rosła? Ale nie ważne. Ja w okazje nie wierze wiec dla mnie taki czy inny ale to przekręt.

pewnie kukurydza była tak wysoka że nie mogli znależć tych traktorów a pola jeszcze większe  (nie opowiadaj bajek)

przemek28_28    41

pewnie kukurydza była tak wysoka że nie mogli znależć tych traktorów a pola jeszcze większe (nie opowiadaj bajek)[/quote

Bierzesz jakieś leki czy tak normalnie jestes ograniczony? Ciągniki pewnie czekały na przerzut dlatego je ukryli w kukurydzy a gdzie mieli to zrobic? Zaparkować koło Tesco? A pole około 70 ha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co myślicie o rolnictwie precyzyjnym (AMS)? Duży to jest koszt żeby takie coś posiadać?
    • Przez Tigon
      Witam , moje pytanie brzmi który ciągnik wybrać i czym one się różnią , a tak wgl to ktoś posiada coś z tych nowych serii 60mc/rc i jak one się sprawują? , ciągnik ma pracować z turem
    • Przez Joda
      Witam!
      Otóż sprawa jest prosta. Chciałbym zakupić jakiś nowy ciągnik do mojego gospodarstwa o powierzchni 50 ha.
      Myślałem już na paroma traktorami w przedziale mocy 120-160 KM ( jeśli będzie dobra cena to nawet o mocy 180 KM )
      Szczególnie do gustu przypadła mi marka Valtra. Myślałem już nad paroma modelami tej marki, szczególnie do gustu przypadł mi model T153H
      Co o tym sądzicie ?
      Co wy byście mi polecili ?
      Jestem otwarty na wasze propozycje
      Pozdrawiam
    • Przez fokmen
      Siema zastanawiam sie nad kupnem nowego kombajnu w gre wchodza JD W660 lub 650, Claas Tucano 450 lub DF C 9206 TBS Wszystkie te kombajny napewno beda wyposazone w system poziomowania calego kombajnu. Czy ktos z Was moze wypowiedziec sie na temat tych kombajnow?? Macie z nimi styczność itd?