Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czy się sprawdza , Rdzy maliny  ,  mączniak , szarej pleśni ,  Antraknoza .

Potem switch i tak na zmianę malina czysta

Edytowane przez galan99
Opublikowano

Dobre pytania co wyżej, szkoda, że bez odpowiedzi. 
Jak tam u Was wygląda Glen Ample ?

Dnia 27.05.2021 o 16:58, galan99 napisał:

Czy się sprawdza , Rdzy maliny  ,  mączniak , szarej pleśni ,  Antraknoza .

Potem switch i tak na zmianę malina czysta

Te choroby co wypisałeś zwalcza Tebukonazol ?  ?

Opublikowano (edytowane)

Te choroby co wypisałeś zwalcza Tebukonazol ?  ?

Nie sam Tebukonazol . Tylko  azoksystrobina - 200 g/l  + Tebukonazol 130 g/l . ( Zamiast  difenokonazol - 125 g/l ) .

SWITCH 62,5 WG i Tak na przemian i czysto co 14 dni .

 

Edytowane przez galan99
Opublikowano

Najprawdopodobniej zimno i deszczowo lana była malina Topsin na samym początku potem .

Nie sam Tebukonazol . Tylko  azoksystrobina - 200 g/l  + Tebukonazol 130 g/l . ( Zamiast  difenokonazol - 125 g/l ) .

SWITCH 62,5 WG i Tak na przemian i czysto co 14 dni .

Opublikowano

@thor1984 bardziej obstawiasz za chlorozą niż za grzybem i przebarwiaczem?

4 minuty temu, galan99 napisał:

Najprawdopodobniej zimno i deszczowo lana była malina Topsin na samym początku potem .

Nie sam Tebukonazol . Tylko  azoksystrobina - 200 g/l  + Tebukonazol 130 g/l . ( Zamiast  difenokonazol - 125 g/l ) .

SWITCH 62,5 WG i Tak na przemian i czysto co 14 dni .

dlaczego zamiast difenokonazolu tebukonazol?

Opublikowano

kiedyś miałem podobnie tylko nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to bardziej to było widać na wyższych liściach i żelazo i magnez pomogło w mojej ocenie. jak dla mnie jeśli byłaby to rdza to byś musiał strasznie zapuścić rośliny aby tak bardzo zainfekowało liścia. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez tommy66692
      Witam
      Założyłem ten temat poniewaz chce aby Ci którzy maja mailny, truskawki czy porzeczki podawali w tym temacie po jakiej cenie sprzedają
      Proszę o zestawienie cen z 2 dni np. oddawalismy 05.06.2008 i 06.06.2008 to piszemy posta w jakiej cenie oddawalismy przez te dni. Nie piszemy ceny za jeden dzien.

      Teraz proszę o podawanie cen ogolnie, poniewaz sezon sie jeszcze dobrze nie zaczął a wiem ze niektorzy juz mają owoce wiec być moze ze juz sprzedawali.

      Ostatnio w AgroBiznesie mówili ze cena wyjsciowa ma wynosic 6,60 zł Czyli bardzo dobrze. Z ceny malin rolnicy maja byc takze zadowoleni, ale okaze sie to w praktyce.
    • Przez pablos23
      Witam. Przeszukałem tematy ale nie znalazłem niczego podobnego. Posadziłem wiosną malinę (odmiana Polana). Słabo rośnie i chcę ją zasilić (w rzędach). Malina będzie teraz hakana, a nawóz dobrze wymieszał by się z ziemią. Jaki nawóz zastosować aby maliny poszły do góry ? Saletrzak czy Polifoskę ?
    • Przez jaczyk
      Witam. Czy może ktoś z was mi powiedzieć, czy to jest choroba czy jakiś robak na malinach. Mi się wydaje że to coś z chorób grzybowych, ale do końca nie jestem pewien bo już pryskałem środkiem i grzybobójczym i owadobójczym i nic nie pomaga. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
    • Przez sezam
      jakie są kombajny do malin i ile kosztują
    • Przez Dawcio1500
      Witam chciałbym się zapytać was na forum. Jakie nawozy dać malinie Polce jak zaczyna owocować?
      Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v