Zaloguj się, aby obserwować  
kiju221

[150 ha] Jaki kombajn?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ralfMTX140    3

No i dosyc wysoka wydajnosc przy 5 wytrzasaczasz. :P

Czekamy na ten link


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Nie moge cos wrzucic zdjec do galerii. On ma 2 separatory prawda ??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tak dwa bebny mlocace. One znacznie zwiekszaja wydajnosc serii Mega szczegolnie ten drugi. :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Wiem ze to daje o wiele wieksza wydajnosc tylko boje sie czy mi wystarczy ten kombajn bo niby tylko 200 km no ale mam nadzieje ze w koncu spokojnie zniwa zrobie i bede sie nimi cieszyc. A powiedz na tym komputerze to pokazuje tez jaka zboze ma wilgotnosc ??

Udalo mi sie dodac zdjecie oto link: http://www.agrofoto.pl/forum/Claas-Dominat...image56105.html


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

W Megach nie ma wilgotnosciomierza. Jaka oczekujesz wydajnosc od tej Megi? Bo tu widze ze piszesz iz ma maly silnik. Zobaczysz jak bedzie ci ubywalo gdy zaczniesz mlocic.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

No a ile mysle ze od 14 - 16 t/h pszenicy sredniej chyba da rade a jak na zdjeciu ladna prawda ?? Ale na zywo jest ogromna prawda Rafal ja to sie jej ogromu przestraszylem moze tylko tak mowie bo wczesniej jezdzilem tylko na Rekordach


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No jak pszenica da 6 ton z ha to bedzie taka wydajnosc. Mowie ci poczujesz ta wydajnosc jak troche pomlocisz. :D:D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Spodziweam sie tego bo slyszalem ze kombajny z 2 lub wiecej bebnami mlocacymi to zapieprzaja ladnie i wcale duzo mocy nie potrzebuja a powidz jak jest z komfortem bo tutaj najpierw jest silnik a pozniej zbiornik i nie jest dlatego zbyt glosno w kabinie niby posiada wyciszenia konkrentne ale ty jako uzytkownik wiesz lepiej


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wiadomo calkiem cicho to nie jest. Caly dzien wytrzymasz jezdzic :D:) . Nie jest zle. Najlepiej sam sprobuj. Wlacz mlocarnie heder no i klime. Wtedy zobaczysz jak jest. :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

No ale komfort i tak chyba lepszy niz w Rekordzie prawda heheh ??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nawet nie porownuj Claasa do Rekorda. Jest o wiele lepszy komfort :D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ty Rafal masz jakies filmy jak twoj Claas pomyka w robocie ?? Jak tak to daj link albo przeslij mi na email


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie mam nic. W zniwa cos zrobie


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
No ale komfort i tak chyba lepszy niz w Rekordzie prawda heheh ??

 

Prawda, prawda... Troche retoryczne pytanie zadałeś, ale nie przeszkadza... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Wiem ale wole byc pewny a co do stolu do rzepaku to chyba jednak nie kupie bo nie mam po co w tym roku slyszeliscie pewnie w wiadomosciach jakie w Szczecinie 2 dni temu byly opady mokrego sniegu i wlasnie tyle napadalo tego jeba**** sniegu ze u nas mocniejsze rzepaki wszystkim w okolicy polamalo a moj niestety byl juz spory i rownie go zlamalo dobrze ze nie kontraktowalem. Zawsze sa jakies problemy z tym rzepakiem w tamtym roku znowoz mroz wymlocil wszystko w tym znow snieg. Co za teoria losu jak w zime nie bylo sniegu to w kwietniu napadalo go tyle ze przez 5 lat tyle sniegu nie bylo u nas Kur**** !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Kiju221 ale to chyba nie temat do pisania o rzepaku. :D:D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Kiju już kupił kombajn ;) więc troche się spóźniłeś


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Dzieki ursusfan za zdanie ale ja juz kupilem kombajn i jest to Claas:d:d


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Jak to jest żę jak ktoś kupi jakąs maszyne to albo stała nieużywana , albo kombajn kosił u gospodarza który ma roboty na dwa dni. Ciągniki w tartaku przyczepy z drzewem podciągały. Samochodami to tylko kobiety się poruszają. A mi tak się nigdy nie uda kupić


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ale te slowa sa do mnie kierowane Garek ?? Po prostu jezeli ktos chce sprzedac maszyne to ci tak bedzie mowil ja nie mam tez 100 % pewnosci ze on pracowal u jednego gospodarza co mial 70 ha ale po tym co zobaczylem i po jego przebiegu jestem sklonny aby wyrazic taka opinie


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nie to nie było do Ciebie, ja tylko tak globalnie pisałem że wszyscy sprzedający tak mówią. A Tobie gratuluje kombajnu dobra maszyna bedziesz ostro wymiatał tą maszynką. Zresztąja też sprzedałem bizona rekorda który miał wykoszone tylko 350 hektarów, więc takie cuda się zdażają.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jakim kombajnem teraz smigasz jesli mozna wiedziec??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

około 200 a kombajn tc 56 rotary seperator 204km poziomowane sita 4,50 heder do serwisu 7 kilometrów a dotego w miare dobry kontakt z dilerem


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

I chyba nie narzekasz dajesz rade nim co ?? Bo moj wujek w tym roku wlasnie sprzedal Tc 56 a mial 350 ha no i juz bylo mu ciezko bardzo wykonczyc wszystkie pola.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj