Skocz do zawartości
Junior01

Ostrówek. Nieobracająca się tylna wieża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Junior01    0

Witam wszystkich.

Taka sprawa. Jakiś czas temu kupiliśmy Ostrówka, będzie przy nim trochę pracy, ale dało się już wykopać pierwsze rowy. Zawsze był problem z obracaniem wieży - po prostu jakby się zawieszała. Natomiast teraz - nie kręci się w ogóle. Gdy daje dźwignią obrót, silnik Ostrówka przydławia się gaśnie, chyba że przestanę. Obrotnica ani drgnie. Teraz tak - krzywa listwa ? Chyba nie. Rozdzielacz najpewniej. Albo jakiś zawór. Nie znamy się na tym najlepiej, więc miło by było jakby ktoś pomógł.

Pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

Marco82    34

co to by musiał być za paproch żeby 100 barów zatrzymał.... nie wiem co ci się mogło stać ale wiem jak łatwo to sprawdzić. Weż odkręć węże z jednej i drugiej strony i podwiąż jakieś wiaderka i próbuj rozdzielaczem, prawo i lewo. jak będzie szło lekko to dopiero bierz się za konika.

Marco82 mi zablokował bo w dlawiku jest otwór góra 1,5 mm, ale masz rację niech odkreci węże od siłownika obrotu i na odpalonym silniku niech sprobuje dźwignią obrotu tak jak by chciał obrócić w prawo lub lewo, jeżeli olej swobodnie poleci do wiaderka to będzie ok, a dławiki powinny być przy siłowniku.pomiędzy słownikiem a wężem ( do niego wąż przykręcasz)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się