Skocz do zawartości
kris148a

Poidła do opasów.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris148a    9

Witam, mam w kojcu 12 sztuk cielaków w wieku 4 miesięcy, do tego czasu piły wodę ze zloba ale chce im założyć poidlo. Wybór padł na pływakowe 4 litrowe. Pytani ile muszę mieć poidel w kojcu żeby było wystarczająco do końca opasania? Starczy jedno czy 2?Jak wygląda sprawa zimą? Wystarczy oplesc przewód doprowadzając kablem grzewczym i zaizolowac pianką i otuliną? Jak to u was wygląda. Dodam że cielaki maja kojec w pomieszczeniu bez stropu kryty eternitem.

przemek28_28    41

Kolego ja kupiłem podbiło niezamarzające bo byłem u sąsiada który ma 180 sztuk i w starej oborze gdzie jest nisko i strop to ma zwykle poidła ale w nowej ma niezamarzające to nawet jak były mrozy po 30 stopni to bydło piło wiec jak u Ciebie jest bez stropu i eternit to bedzie piz..... Tak jak u mnie wiec dołóż i kup niezamarzające.

Wiadomość z agroFakt.pl

karolr2    180

Mi potrzeba doprowadzić wodę do starej stodoły w której będzie 10 sztuk byków Myślicie że owinięcie rury tym przewodem grzewczym będzie się sprawdzać. Rura będzie wystawać z ziemi z ok 70cm. 

kris148a    9

Na jakiej wysokości powinno być zamontowane poidlo żeby pasowało do cielat i dużych opasów?

bieniek_88    52
Napisano (edytowany)

Ty tak na poważnie, czy jaja sobie robisz?

Edytowano przez bieniek_88

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się