mirek2329

zetor 7745 na oponach 18,4 30

Polecane posty

mirek2329    0

witam kupiłem zetora 7745 na tylnych oponach 18,4 30 o ile wiem powinny być 16,9 34 czy te opony mogą być? dodam że przód jest na 12,4 24

romek6340    211

Mogą być. Oba koła mają zbliżone średnice. Dla pewności pość go z górki na napędzie, jak nie będzie hamował to są dobre.

KamilBugdol    1

poprawka dla romka jak nie bedzie duzo hamowal bo troche ma hamowac bo przod wyprzedzac ma tyl o troche po to by mogles latwiej skrecac na napedzie

Wiadomość z agroFakt.pl

cyprian1219    368

Myśle że może być, ja mojego 77 też kupiłem na 18,4 30 tylko że śladu po bieżniku nie było to je szybko wymieniłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel1224
      Co myslicie o zakupie zetorka  3011 majorka z silnikiem c 360 
    • Przez Piotrek94
      witam stalem sie posiadaczem zetora 7211 i mam pytanie do czego służą te wajchy
      i gdzie sa odpowietrzniki od hamulców

• Przez robadas78
      Witam. Zetor 5011 wyje tylko na 5 biegu przy obciążeniu! reszta cichutko! Co to może by. Tylk0 jak podczas jazdy przygazuję, 
    • Przez ziooober88
      Witam, kupiłem Zetora 7211. Problem mam z nim że na wolnych obrotach strasznie dymi. Co może być nie tak? Wymieniłem końcówki wtryskiwaczy bo dwa lały, założyłem 4 sztuki nowe, oryginalne Zetora. Zostały ustawione na 165. Luzy zaworowe zostały sprawdzone i ustawione na 0,25. Próbowałem regulować zapłon na pompie ale nic to nie zmieniło. Co może być nie tak? Może mi ktoś coś doradzić w tym temacie?
    • Przez starkk749
      Witam,
      Czy dopasowywał ktoś obciążniki do Zetora 7245 i pochodne na koła 34''? (Ciągnik jest ze skandynawii)
      Chodzi mi o obciążniki np.: Z serii ciężkiej ursusów czy zetorów.
      Mam na stanie jeszcze obciążniki z C-360,lecz te musiałbym znacząco przerabiać,a wiercić w feldze też się boję,by czasem nie popękała. (Ciągnik pracuje z turem),
      Chyba,że ktoś zna sposób na dopasowanie tych obciążników z sześdziesiątki,bez większych przeróbek.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj