mirek2329

zetor 7745 na oponach 18,4 30

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
mirek2329    0

witam kupiłem zetora 7745 na tylnych oponach 18,4 30 o ile wiem powinny być 16,9 34 czy te opony mogą być? dodam że przód jest na 12,4 24

romek6340    203

Mogą być. Oba koła mają zbliżone średnice. Dla pewności pość go z górki na napędzie, jak nie będzie hamował to są dobre.

Przetrząsaczo-zgrabiarka - kupię

Kuhn Haybob 360; GRS 25 lub podobne. Kontakt priv.

KamilBugdol    1

poprawka dla romka jak nie bedzie duzo hamowal bo troche ma hamowac bo przod wyprzedzac ma tyl o troche po to by mogles latwiej skrecac na napedzie

Wiadomość z agroFakt.pl

cyprian1219    368

Myśle że może być, ja mojego 77 też kupiłem na 18,4 30 tylko że śladu po bieżniku nie było to je szybko wymieniłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janek7
      Mam problem z zetorem 7745.Podczas jazdy nagle gaśnie więcej nie chce odpalić trzeba podpompować i wtedy odpali.Co może być przyczyną?

• Przez Wozny186
      Witam. Mam problem z moim 7211. 
      Odkręciła się nakrętka koła pasowego wału.
      Przez co koło spadło z wału i się uszkodziło.
      Rozjechałem ciągnik wyciągłem nakrętkę oraz koło pasowe ale za żadne skarby nie mogę wyciągnąć klina z wału. Jest na to jakiś patent? klin rusza się w wale jakiś 1mm ale nie jestem w stanie go wyciągnąć. Po usunięciu simmeringu widać tam jakąś blaszkę jakaś jakby osłona przeciwrozbrygowa oleju i nie da się jej wyciągnąć bez rozbierania obudowy rozrządu ściągania pompy wody alternatora i całej reszty jaka tam jest. Czy ten klin powinien wyjść normalnie czy trzeba rozbierać to wszystko? Proszę o pomoc bo ciągnik chodzi przy odśnieżaniu i jest bardzo potrzebny a jeden w zasadzie klin go unieruchomił bo części już mam a poskładać nie mogę. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    • Przez kubaursus3p
      Czy opony 18.4/34 będą się zgrywać z przodem. przód 12.4/24 tył aktualnie 16.9/34
    • Przez Luk_09
      Witam! Posiadam zetora 3011 po wuju. Ciągnik jest w dość dobrym stanie ale nikt o niego zbytnio nie dbał. Mam zamiar zrobić remont i chciałbym prosić was o pomoc ile to by kosztowało itd. Oczywiście filtr oleju, paliwa i powietrza, olej, to drobiazgi. Przy odpalaniu nieraz zgrzyta ponieważ są wytarte żeby wieńca z jednej strony, słyszałem ze są się obrzucić wieniec to wtedy to by było z głowy. 
      Uklad kierowniczy. W układzie mam luz około 180 stopni, posiadam kamienie ale podejrzewam ze tam może być trochę więcej do roboty, da się włożyć jakiś inni układ typu od c360? Jeśli tak to jadę są tego koszta. 
      Gdy ciągnik chodzi słychać jakby chodził na dwóch tłokach, czy wystarczy wymienić pierścienie, tuleje itd? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7300892161
      Podnosnik podnosi dobrze ale jak nie ma obciążenia a jest opuszczony to sam idzie do góry, jak ktoś stanie na belce idzie wtedy w dół, co może pszyczyną?
      i na koniec kabina, widziałem pare kabin typu „orzeszek/puszka” ale znalazłem tylko pare i w złym stanie, orientujecie się może czy ktoś posiada taką budę w łódzkim? 
      Pozdrawiam i dziękuje za pomoc
    • Przez pitraszek1
      Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.