News
crouzer

Tabela wysiewu meprozet s100

Polecane posty

Daniel101al    1

Witam

Poszukuje instrukcji obsługi do siewnika punktowego Meprozet S100 jakie wysiew dają konkretne zębatki, ile kg jakie zębatki od podsiewacza nawozów 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmerosZpola
      Witajcie mój siewnik amazone d7 super s wysiewa za dużo rzepaku na ha na próbie krecąnej wysiewa co do grama. pszenica wysiewa również dobrze co do grama tylko problem z rzepakiem co może być przyczyną.
    • Przez Amazone
      Witam Wszystkich, 🙂
      Mam do Was pytanie chcę zrobić sobie podsiewacz nawozu punktowy dokładnie 2 rzędowy i szukam takiego aparatu wysiewającego jak na zdjęciach w załączniku. Czy ktoś wie z jakiego to modelu pochodzi i gdzie mogę kupić taki aparat ?
      Pozdrawiam.

• Przez Jakub766
      Witam Mam siewnik Unia Polonez 3.0m z 2008r. Redlice stopkowe są już zużyte i chce wymienić na nowe, a nie mogę nigdzie trafić na nowe talerzowe. Ma ktoś jakiś link albo namiary na takowe? Pozdrawiam
    • Przez Hubert321
      Witam. Ktoś wie czy można przystosować taki siewnik do siania rzepaku? Jeśli tak to gdzie kupić tarcze? 

• Przez dominikl95
      Witam mam w posiadaniu siewnik Hassia Dan 300 jest to siewnik 3m i ma tylko 19 lejkow czyli bardzo rzadko, Cały czas się zastanawiam czy ta odległość między rzedami nie jest za duża bo wiecie jak to wygląda na takich ziemiach. Znajomy ma nowego poznaniaka i też ma tyle lejkow ale ma dobre ziemie i to pole zupełnie inaczej wygląda. Proszę o poradę czy na piaski lepiej mieć więcej lejkow czy mniej, i dlaczego.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj