Skocz do zawartości
michu20

rozsiewacz Rcw koła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michu20    82

witam mam rozsiewacz Rcw 5 na tych wąskich kołach felgi skręcane chciałbym zmienić te koła na jakieś szersze żeby nie robić kolein w polu może orientuje się ktoś od czego będą pasować??

damianus2222    109

a te nowe szerokie tirowskie stosowane przy remontach przyczep hl, d50 itp nie pasowalyby? zawsze wyzej i nie gniecie

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

michu20    82

od przyczepy nie pasują i w sumie też za wąskie chodzi mi o coś szerszego ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    507

Koła od kombajnu Rekord (też powinny pasować).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

michu20    82

No takie od rekorda były by super ;-) muszę poszukać info czy będą napewno pasować ;-)

tomek73    218

Z dopasowaniem kół nie ma problemu. Wycinasz środki w wspawujesz takie jakie potrzebujesz, każdy zakład ślusarski ci to zrobi.  Ja teraz kupiłem rozsiewacz na kołach 550 R 26,5

izydor6280    592

rcw 5 stoi na kołach starowskich, czyli bez problemu dopasujesz coś z 19.5 czy 22.5 lub coś z HL czy brandys

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej tabeli wysiewu w której są nawozy inne niż saletra. Jeżeli posiada ktoś tabele dla innych nawozów to byłbym wdzięczny. Ewentualnie wypowiedzcie się jak ustawiacie wysiew i przy jakim nawozie na konkretną szerokość oraz prędkość jazdy i przy jakiej dawce. Ja sieje na 15m przy 8km/h. Interesuje mnie ustawienie dla mocznika, soli potasowej, saletrzaku, polifoski, superfosfatu.
    • Przez Chrostek
      Jak ustawić wysiew nawozu siewnikiem Amazone za-x 902 z ciągnikiem ursus 3512 lub zetor proxima  7441 ? Chodzi o to jakim biegiem i ilość obrotów ciągnika i ustawienie siewnika pod nawóz.
    • Przez klusek
      poradxcie mi czy warto zamienic kosa na jakiegoś pisata lub rcw i jak wam sie te sprzęty sprawują(rcw,piast)
    • Przez KamilMaj
      Witam.jeżeli jest coś podobnego to proszę o przekierowanie a jak nie to pisze nowy temat, przymierzamy się z bratem do zakupu rozsiewacza i na Agro Tech Kielce spodobał nam się Langren 500l dwu talerzowy typu Lej i ciekawi jesteśmy czy to równo rozsiewa i jak się sprawuje czy może lepszym wyborem będzie Stara amazone ZA-E603?
    • Przez Rolas132
      Witam
      Planuję kupić rozsiewacz.Pod uwagę biorę kverneland cl ew (posiada komputer z wagą dozujący dawkę nawozu w zależności od prędkości jazdy "tellus go", system wysiewu center flow limiter, plandeka cena ok 42000zł
      Rauch axis 20,2q (podobe wyposażenie tylko bez wagi) cena ok 44000zł
      kverneland 1100l  rauch 1000l planuję rozbudować do 2000l
      Co wybrać? pomóżcie!!!