Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    633

W ładowarce teleskopowej komatsu jest problem z hydrauliką. Ładowarka normalnie jeździ. Wszystko jest ok.

Edytowano przez hubertuss

hubertuss    633

Po pierwsze nie moja. Po drugie nie udaje, że się znam. Tak jak ty udajesz, że się znasz na silnikach a głupiego forda naprawić nie umiesz.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    633

Po to żebyś miał gdzie się powymądrzać. Jak robiłeś to w innych tematach. Skoro nie potrafisz, nie zawracaj d.. Bo gdybym był wszechmogący to bym nie pytał. Nawet tego nie rozumiesz.

PS jeśli właściciel sam nie rozwiąże problemu, zawoła lub zaprowadzi do mechanika proste jak drut.

mnie takie pyskówki nie interesują tylko widzisz jak to wygląda z drugiej strony daje ci spokój  bo wiem że jest to denerwujące i proszę ciebie na przyszłość o to samo bo jak jesteś bez grzechu to rzucaj wtedy kamieniami.

hubertuss    633

Mnie to wcale nie denerwuje. Jak chcesz pisz sobie dalej.  Nie możesz poradzić sobie z autem to ci prawdę napisałem, żebyś do mechanika zaprowadził. A ty teraz swoje mądrości pokazujesz.

no cóż niektórzy tak mają że jak im się w twarz pluje to mówią ze deszcz pada,

odnośnie ładowarki bo ci nikt nie podpowie masz problem z powrotem oleju lub w dwie strony dostaje ciśnienie i zwycięża strona która jest silniejsza czyli grubszy siłownik.

hubertuss    633

Nie wiele mądrego napiszesz. Ale przynajmniej ponosisz temat. Patrz wyżej obciążenie jest jeszcze większe, gdy chcemy opuścić ramię. Napisane jak wół. Nie wiedziałem, że sekcja ponoszenia jest słabsza od sekcji opuszczania. Ciekawe? Aczkolwiek podawanie oleju na dwie strony siłownika naraz jest brane pod uwagę. Tak samo jak problem z powrotem oleju. 

słuchaj nie wiem czy jest na elektrozaworach czy rozdzielacz czy wspomaganie miękkie  jakie jest rozdzielenie oleju ale jest utrudniony powrót w przeciwnym kierunku do zadanego

hubertuss    633
Napisano (edytowany)

Maszyna działa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 
    • Przez złotymis
      Witam.  Potrzebuje momocy.  A więc w t25 mam problem z hydraulika.  Nie chce podnosić.  Trzeba mu naprawdę tepnac gazu żeby zacza podnosić..  Już sam nie wiem co jej sprawdzałem zaworki i dalej to samo..  może ktoś miał taki przypadek..  

• Przez Przemo222
      Witam mam problem z hydraulika po zamontowaniu tura przeciolem zasilanie i podlaczylem bezpośrednio rozdzielacz od tura jest on prawdopodobnie od cyklopa A był przy ursusie  i u mnie mocno buczala pompa i coś pstyklo i nie burczy już i wolno podnosi co mogło się stać 
    • Przez lukas1981
      Witam ,mam ciągnik Steyr 4110 i z przebiegiem 400 h. Od jakiegoś czasu nie załącza mi wyjść hydraulicznych a podnośnik działa normalnie.Dzieje się to losowo . Raz załączy a raz nie. Może ktoś coś podpowie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.