Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
waldac    12

Perkins??

jaki to typ silnika

Lambo R2 mają seryjne silniki serii 1000 Same (chyba)

szymonl    2

Seria 1000 to nowsze Perkinsy. Około 13 litrów powinno tam wejść. 

Naprawa ciągników, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. 

Naprawy wszystkich podzespołów, wszystkich marek. 

Tulejowanie, usługi wytaczarką przenośną.

Dojazd do klienta, śląsk. 504-387-253

Wiadomość z agroFakt.pl

kasperoo7    2

Perkins, 3 cylindry, rocznik 2012.
Na pewno nie 13 litrów. Coś bliżej 7 litrów, ale interesuje mnie, czy można znaleźć dane wg producenta, poza "sprawdzaniem miarki i dolewaniem".

waldac    12

Dane z instrukcji obsługi  R2.70 target

SDF Special Motor Oil 15W-40 ( klasa ACEA E7) SDF Extra MotorOi 10W-41 (klasa ACEA E4; Deutz DQC 4-05)

olej silnikowy  - 11 litrów ( z filtrem plus 1 litr)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Domek96
      Mam pytanie może ktoś wie dlaczego w renault 75.14 jak podnoszę sprzęt na podnośniku to po pewnym czasie drży czy podskakuje
    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?

• Przez brader888
      Witam czy olejem UDT mogę zalać hydraulikę i skrzynie w Belarusie? Mogę okazyjnie kupić
    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez Nasters
      Witam co wypowiecie się na temat tego Ciągnika  ?? To prawda że w starszych wersjach bez rewersu elektrohydraulicznego  było 5 biegów w nowszych 4 ?? Jak silnik ? Moc ? Wady ? Zalety ? ile mth pożyją ? Na co zwracać uwagę przy kupnie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.