Polecane posty

DearJohn    32

Witam, mam pytanie odnośnie wałów posiewnych Jacek, czy na lekkiej ziemi klasa IVa-V John Deere 5720 (85KM 4 tony) poradzi sobie z 5m Cambridge'a i jaką średnice wybrać, pytam gdyż producent dość ogólnie podał 86-96 KM a waga w 450mm a 530mm to 500kg różnicy więc na pewno ciągnik inaczej będzie szedł, jeśli są jacyś użytkownicy takich wałów prosiłbym o ciągnik z jaką robią i jak z zapasem mocy??  Z góry dzięki, Pozdrawiam.

iron    812

ja mam 6.2 m i 530 i ziemia średnia i ciężka. to 8111 ma co robić po równym jeszcze ujdzie.a z kolei 1212 daje rady. przedni napęd przydaje się bo pod górę 8111 na 18.4r34 lubi grzebać.

tomek73    304

Pop siewie to 360 spokojnie poradzi, ale po orce raczej bardzo dużych problemów nie powinno być.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zaczyn    532

Lepiej weź większą średnicę, ciągnik będzie miał lżej, my nasze wały ciągamy NH TM140 tylko ze my mamy z włóką do której trzeba +40 km w porównaniu do samych wałów

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

juras    1

Posiadam wały 5,2 m ,fi. 50 z firmy agro-faktory (takie same jak z Expomu) i powiem że na równinach zetor 5340(60KM)daje radę bez problemu ale pod górkami ma ciężko,natomiast Fendt 311(110KM) praktycznie ich nie czuje,gleba IV,V i trochę III klasy.

iron    812

tak po równym jak piszą 360 pociągnie ale ja mam góry i wiem co mówię w 1212 mam koła szerokie od 514 i on daje rady bez problemu ale 8111 lubi zamieszać pod górę.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Tigon
      Witam , szykuje się do ostatecznej decyzji miedzy tymi ciągnikami , prosiłbym was o pomoc w dokonaniu wyboru , ciągnik ma być pomocnicy w gospodarstwie i pracować z turem.
    • Przez Twenty_2012
      Posiadam na sprzedaż oryginalny wał Cambella na przedni TUZ marki Expom Progres z Krośniewic.

Rok produkcji 2006,
      Szerokość robocza 4 metry
      Mało używany (przepracował około 100 ha)
      Posiada oryginalny lakier, naklejki, tabliczka znamionową
      Jestem jego pierwszym właścicielem.

Nie używany od kilku lat, sprzedaję ponieważ jest mi nie potrzebny.

Cena 5500 zł netto
      Faktura VAT – VAT od faktury.

W razie pytań proszę o kontakt.

• Przez John_Deere_6800
      Witam, otóż mam taki problem z jd 6800 podczas używania wyjść hydraulicznych wywala nakrętkę ze zbiorniczka wyrównawczego i wylewa olej, nie wiem co może być tego przyczyną przecież do tego zbiorniczka powinien ściekać olej który wyleci podczas odpinania węży a nie olej pod ciśnieniem. Może ktoś miał już taki problem w swoim jd. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź.
    • Przez michalmr99
      Wiatm, stoję przed kupnem ciagniak jak w temacie. Proszę o opinie na temat awaryjności jak i spalania. Jak sprawuje się  układ chłodzenia, czy części są drogie i dostępne . Wady i zalety użytkowników mile widziane.
      Pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi!
    • Przez Kafior
      Sprzedam* 

Witam  

Posiadam na sprzedaż ciągnik Deutz Fahr Agrotron 85 z turem Mailleux 100. 
      85km
      2000r. 
      Więcej informacji w linku poniżej: 
      https://sprzedajemy.pl/deutz-fahr-agrotron-85,36673957

Posiadam również na sprzedaż pług RabeWerk 5 skibowy obracany vario, link:
      https://sprzedajemy.pl/plug-rabewerk-5-skibowy-obrotowy-vario,36674527?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=0
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.