Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
roslink1936    0

Witam mam możliwość kupienia MF 3085 z turem  i mam takie pytanie ciągnik ma 12 tys motogodzin wytrzyma on jeszcze ??.Ciągnik obejrzałem dokładnie zadnych  wycieków ,prawie nie kopci. Prosze o Odpowiedzi .

andrewk    77

Jeżeli wszystko działa ok to nie patrz na licznik. No chyba, że chcesz to Ci mogą przestawić i na 2tys mth :D

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

lukbold    620

na licznik w ogóle nie patrz. zreszta dziwne że zdołał tyle nastukać bo często właśnie licznik się psuje

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    140

Dobra sugestia @lukbold, warto sprawdzić czy licznik chodzi. Mój miał stuknięte ok. 11500 i staną. gdy licznik nie chodzi to traktor może mieć sporo więcej. 

Ten MF 3085 to na jakiej skrzyni? Rewers pewnie już pojedyńczy ( bez wersji A/B) a półbiegów ile?

konrad82    50

Ja z turem ciągnika bym nie kupował, jest dużo wieksze prawdopodobieństwo że skrzynia jest rozwalona...

kupie silos na pasze!!!!

Piechu    43

Jak z turem to przednia os moze byc zuzyta u mnie e 3635 tak wlasnie bylo i jakis czas temu trzeba bylo zregenerowac. Poczytaj troche o forum jest duzo dyskusji na temat mf i na co trzeba zwracac uwage przed kupnem

sznajdik    151

Naprawa przedniej osi ok 1500 jak dobrze pójdzie, przy turze na pewno na tulejach ma luz i wałek ataku już nie za wiele frezów ma chyba ze ktoś tego pilnował

tomekzet    38

Mój 3060 ma już ponad 12 tyś od nowości z turem i nic mu jakoś nie dolega, wiadomo, nowy nie jest ale jak na przebieg i lata trzyma sie bdb.

MasseyXXXX    10

Jestem szczęśliwym posiadaczem MF 3085 już od 7-8 lat. Skrzynia 32x32 dynashift, 4 półbiegi :) Jedyne co w nim robiliśmy to 4 lata temu kompletne sprzęgło i oczywiście wymiana oleju, bo to raczej oczywiste :D Ma nakręcone 8800 mtg, ale wydaje mi się, że ktoś bawił się licznikiem i jest juz grubo ponad 10k. Rok produkcji to marzec 1994. Polecam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez Misiaul
      Witam
      Rozebralem dzisiaj sprzęgło przedniego napędu i po wstępnych oględzinach tarczek wydają się one dobre. Rowki na nich są, grubość mają w okolicach 2,3mm. I czy rozbierać tą część co jest ten duży seger? Jest tam cos co by mogło wpływać na brak przedniego napędu? 
      Chyba zamowie te tarczki bo jak juz rozebrane i je wymienie. 
      Pozdrawiam
    • Przez sznajdik
      Jak w temacie wie ktoś jak fachowo ustawić prawidłowy kąt wtrysku tu akurat mf 3060
    • Przez krzyfo
      Witam Panów 
      Posiadam traktor massey 3085 i nastała dziwna usterka do zdjagnozowania.
      Mianiowicie traktor posiada dynashift i po zimie 2016 roku zaczał sie slizgac na połbiegach B i D  co zwłaszcza widac pod obciazeniem nie daje sobie rady slizga sie i staje w miejscu na polbiegach A i C jedzie i ciagnie normalnie i pracuje do tej pory. 
      Tarczki dynaschift zostały wymienione i nie dało to zadnego rezultatu.
      Elektrozawory do dynaschift tez były wymienione na nowe i tez nie pomogło. Traktor po odlaczeniu pradu na elektrozawory podobno powinien pozostac na polbiegu D ale pozostaje na połbiegu A.
      Komputer został przerobiony na przekazniki i tez nie pomogło.
      Moze ktos miał lub domysla sie co za usterka nastapilą ze traktor slizga się na połbiegu B i D lub poleca dobrego mechanika (jestem z lubuskiego) z gory dziekuję
    • Przez ziuta5636
      Szukam fachowca do skrzyni mfa 3060 nie wchodzi drugi bieg podczas jazdy okolice opoczna Tomaszowa maz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.