Skocz do zawartości
Adik_ziel

Problem z kompem....

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kat    7

@Adik ja w starym kompie miałem podobny problem. Wymieniłem chłodzenie na lepsze i dobrze żelem wysmarowałem. Pomogło :)

celeronik    4

Już pisałem wcześniej, odpal orthosa na kilka minut i sprawdź, jak się nie resetnie to pocesor jest wporządku.

@kat nie żel tylko pasta termoprzewodząca :)

kat    7

Żel czy pasta mało istotne... ....najważniejsze że pomogło :):)

zetor    3
Adik! Pytałem się znajomych jaka może być ta przyczyna i każdy mi odpowiadał że to procesor. Po prostu dostaje za doże obciążenie i się wyłącza i resetuje komputer. Jak chcesz to możemy go przetestować przy specjalnym programie i na 90% że będzie że on sie przegrzewa. A do monitora może być duzo problemów systemowych. :)

żaden mi specjalny program tylko tak jak tu celeronik pisze ORTHOS przy OC sie tego uzywa do sprawdzania stabilnosci.odpal go na chwile jak wytrzyma 30-40 minut to raczej nie wina proca.i jaka firma tej zasiłki bo to nie wszystko jedno

mozesz tez postawic od nowa system i zobaczysz co bedzie

rozal22    15
wina zasilacza :) krotko i na temat

Wina zasilacza.

Ale nie to że jest popsuty tylko heheh

sprawdź styki do płyty głównej. [Popraw je ciśnij na maxxa ]

Może poruszyłeś podczas odkurzania PC i teraz coś nie łączy do końca a procek grając pobiera więcej mocy i nie ma skąd i krzyczy błąd i zaraz system się resetuje żeby czegoś nie przegrzać.

łukasz    29

sciagnij program speedfan dzieki niemu dowiesz sie czy ci sie nieprzegrzewa czy tez zasilacz masz zrąbany a czy w ostatnim czasie wymieniałes coś w nim np płyte procesor itp.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miałem taki sam problem. Rok temu komp mi się automatycznie resetował. Powód to zabrudzony wiatraczek na karcie graficznej. Komp łapał dużej temperatury i się resetował. Zakupiłem sprężone powietrze i wyczyściłem wiatraczek. Rok minął i nic się nie dzieje. Tylko mi to się działo przy wszystkim, nawet jak byłem w necie czy grałem....

Adik_ziel    3
sciagnij program speedfan dzieki niemu dowiesz sie czy ci sie nieprzegrzewa czy tez zasilacz masz zrąbany a czy w ostatnim czasie wymieniałes coś w nim np płyte procesor itp.

Nie tylko wymieniałem Garte graficzną

Miałem taki sam problem. Rok temu komp mi się automatycznie resetował. Powód to zabrudzony wiatraczek na karcie graficznej. Komp łapał dużej temperatury i się resetował. Zakupiłem sprężone powietrze i wyczyściłem wiatraczek. Rok minął i nic się nie dzieje. Tylko mi to się działo przy wszystkim, nawet jak byłem w necie czy grałem....

Ale mi tylko przy tej grze ;/ A nie powinno przez wiatraczek od karty graficznej bo karta była kupwoana 4 miesiące temu i czyściłem z 2 tygodnie temu ten wiatraczek ;]

łukasz    29

podzespoły komputera sa napewno sprawne jeśli ten błąd wystpuj tylko w tej grze to musza byc uszkodzone jakies pliki sprubuj zainstalowac ją jeszcze raz.Jeśli bład sie powtórzy sprubuj ściagnąć jakąś inną wersje tej gry

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To musi szwankować coś w plikach od tej gry... popróbuj coś jeszcze z plikami to może zadziała. A jak nie to grę odinstalować.....

łukasz    29

nie jak u kolegów działa a ty ściagałeś inne wersje i formatowałeś system to nic innego jak cos masz nietak z biosem alebo z podzespołami choc te pierwsze bym wykluczył

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro formatował kompa, to system zapodał w BIOSIE swoje ustawienia które powinny być dobre.....

Adik_ziel    3

Jeszcze jutro sie popytam kolegów którym tą gre ściągłem wiem ze jednemu sie też resetuje przy tej grze ale da sie 30min pograć a u mnie nie da sie tej gry włonczyć ;/

łukasz    29
Skoro formatował kompa, to system zapodał w BIOSIE swoje ustawienia które powinny być dobre.....
ostatnio tak w biosie miałem nasr.. że system po zainstalowaniu chodził max 2 tyg

ściagnołeś tego speedfana

Adik_ziel    3

Tak zara będzie coś kombinował ;]

No i coś sie już robi nie znam sie na tych programach ;/

Adik_ziel    3

No to mamy problem tera nawet w innych grach sie wiesza >.>

Grałem w Skoki narciarskie 04 i nawet nie mogę jednego skoku oddać ;/

Sorki że post pod postem

Marcincho    95

Skróć kabel do monitora, prawdopodobnie jest za długi i obraz zbyt długo leci od karty graficznej do ekranu monitora :E

lysyrolnik    14

Jak masz możliwość, to pożycz od jakiegoś kumpla kartę graficzną, jak na pożyczonej będzie śmigać to znaczy, ze masz kartę do tyłka ;/

Adik_ziel    3

Ale karta byla wymieniana z 3 miesące temu to wątpie żeby to sie działo, przed wymianą karty to po włonczeniu kompa 3min sam sie komp resetował. Pożyczył bym zasilacz i sprawdził ale nikt nie ma niepotrzebnego ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???