Skocz do zawartości
marcinl43

PYTANIE MTZ 550

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    303

No musi dać rade. Sąsiad ma tego starego mazura na kołach bodajrze 32/4.00 i C-360 go targa 3 aż miło w orce świeżej, fakt że pod górki aż ryczy ale idzie już 35 lat 

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    251

Jeśli masz na myśli zaczepianego, to da radę. Były też zawieszane - nie ma szans

seweryn20    575

Z uciągnięciem nie będzie miał problemu z poniesieniem już większy. Pusty siewnik waży ponad tone.

Skoczek1994    31

Ja posiadam Mazura-5 SO 52/1, z 1997 roku 4 metry. Sam siewnik waży tonę, a w skrzynię wchodzi 500 kg pszenicy. Mimo słabej hydrauliki(muszę pomyśleć nad wymianą rozdzielacza, tak jak u kolegi @seweryn20) podnosi go bez większych problemów. Ze stabilnością, też nie ma problemów, oryginalne obciążenie wystarcza. Jeśli chodzi o trakcję, nie ma żadnych problemów mimo, iż mam dość duże górki nigdy nie używałem napędu. Z resztą każdy Mazur ma dwie mozliwosci pracy zawieszana/połzawieszana dzieki hydraulicznemu podnoszeniu redlic. Lecz dla mnie, to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie, ale można i tak.

Skoczek1994    31

A zapomniałem napisać, że ja sieję Mtz 82. Ale mój sąsiad ma starszy model ten szary, i zetor 6245 też daje radę. Problem możesz mieć tylko, z podniesieniem, ale w razie czego możesz go ciagać i tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się