matijas67

John Deere 6600 grammer (siedzienie pneumatyczne)

Polecane posty

matijas67    2

Witam !

Mam problem z siedzeniem w JD 6600

Umyłem tapicerke i po umyciu gdy chcialem napompować siedzienie to nie pompuje tylko kontrolki migają na pulpicie.

Prosze o podpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
    • Przez garos
      Witam słyszałem że w ww modelu jeśli jest sprawna pneumatyka to można z jej pomocą załączać wom. Tzn te sprzęgło (dżwignia po lewej stronie) co jest można ją podnosić 1 palcem a nie jak mam teraz że musze użyć dość dużo siły aby naciągnąc to sprzęgło. Bo jeśli to prawda to bd całą naprawiał a jeśli nie to nie bd robił. ktoś cos słyszał też o tym czy nie bardzo i czy to w ogóle prawda?
    • Przez ferguson675
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś zamontowaną sprężarkę powietrza w swoim Case z serii 94 (1494, 1694, itp.). Jeśli tak, to jakim sposobem. Mile widziane zdjęcia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj