News
maniek-10

co sądzicie o nowym rozrzutniku metal-fach 8 ton,czy jest warty polecenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

Ja mam takiego metal facha nowego i narazie jestem zadowolony za wiele nie moge powiedziec bo dopiero ok 300t wywiozlem. Ladne rozrzuca stosunkowo ladnie sie z nim jezdzi. Mogł by byc troche nizszy do ladowania i miec latwiejszy naciag lancuchow. Napewno lepiej sie sprawdza do wozenia kukurydzy bo ma szeroka skrzynie i szybko sie wyladowuje w porownaniu do metal techa RO i podobnych z waska skrzynia. Co o zachodnich pewnie lepsze ale zalezy od stanu bo to nie przyczepa jednak gnoj wozi i zawsze gdzies zostanie i swoje robi i przebieg tez ma ale znowu lepiej.zrobone i z lepszych materialow.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez adam12br
      Witam chciał bym się spytać co trzeba zrobić zeby dostawać różne  gazety rolnice , ksiązki od firm i jakieś kalendarze , czapki , i zaproszenia na wystawy jakie ś pokazdy co ktoś z wasz coś takiego ma ?
    • Przez adam12br
      Witam jestem uczniem szkoły rolnicej chciał bym wasz poprosić zebyście mi napisali wszystko o układzie kierowniczym ,naprawy regulacie co naprawiamy w przekłądni , zbierzność , pochylenie itp 
    • Przez Bronek2342
      Co oznacza kod 6.1.04 w Fendt 512C
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.