Skocz do zawartości
tvt

Zmiany TDD bedzie nie długo nazywać sie TD5000

Polecane posty

piotrek4x4    28

silniki ciągników td5000 są takie same jak w modelach t4000 deluxe, czyli o pojemności 3,2 o mocy 60, 72, 82 km i o pojemności 4,5 o mocy 88 i 95 km, które są także w swri t5000. jak widać niema już modeli 3 cylindrowych tylko 4 cylindrowe o mniejszych pojemnościach mają ładną prace silnika już przy niskich obrotach i wysoki moment, przeglądy wydłużone do 600 godzin, za dopłatą możemy mieć elektrohydrauliczne załączanie przedniego napędu i klimatyzacje, poziom hałasu to od 80 do 83 db dla wszystkich modeli ciągników serii td5000.

oglądam te ciągniki codziennie to mogę wam udzielić pewnych informacji na ten temat ;)

look19    29

Nie należy przez pierwsze 50mth przeciążać silnika, tzn zapinać go w ciężkie prace uprawowe lub wom, czyli obchodzić się "delikatnie jak z kobietą" ;) .

Wiadomość z agroFakt.pl

mareknh    8

I chyba tak zrobimy, jednak sprzedawca mówił, że silnik jest docierany na hamowni, więc można w pole od razu. Jednak lepiej sobie jeszcze dotrzeć inne podzespoły. Wam też tak na początku ciężko zakresy wchodziły?

mareknh    8

Dzisiaj pokazał się nam pewien problem, mianowicie pojechaliśmy po agregat, my go czepiać, a podnośnik opuścił się tylko tak, że ramiona w poziomie były, czyli około 30 cm od ziemi i za nic nie chciały niżej opaść. Więc opuściliśmy na tej regulacji i opadły w dół, ale dużo gwintu wykręciliśmy, jest jakiś inny sposób, żeby niżej opuszczać, czy może coś przeoczyliśmy? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Piterr    0

A te dźwignie od podnośnika z prawej strony siedzenia miałeś obydwie skierowane maksymalnie do przodu ciągnika bo jak opuszczasz przyciskiem od LiftOmaticu to on opuszcza sie do momentu w jakim jest ustawiona dźwignia od podnoszenia pozycyjnego ta 2 od siedzenia.

mareknh    8

Tak, obie na maksa z przodu. A u Ciebie jak opuścisz do samego dołu to ile brakuje do ziemi?

mareknh    8

No to tak jak u nas, no nic, jak na przegląd przyjadą to im się powie, dzięki za fatygę ;p

kobra89    66

Przełóż na belkach od podnosnika bolce o 1 w strone ciagnika i te belki regulowane, pionowe w podnosniku rozkrec jeszcze do dolu. U mnie teraz podnośnik siada do 15cm.

mareknh    8

Dzisiaj tak zrobiliśmy, może powinno starczyć w polu, tylko ten agregat ma jakoś nisko zaczep :D

ursuss    12

Jestem od niedawna właścicielem NH td 5030 i nie wiem jak się obsługuje podnośnik jest on podniesiony od początku i macham wajchami i tym lifomaticem we wszelkie sposoby i nic się nie dzieje ciągnik ma założony ładowacz i może porobili coś z hydrauliką ? Wiecie co może być a może ja coś źle robię ??

mareknh    8

Jeśli jest podniesiony, to obie wajchy przesuń do tej pozycji 0, czyli w kierunku maski ciągnika, jeśli się nie opuszczą to wtedy tym lift-o-maticem, jeśli nadal się nie opuszczą to dzwoń do serwisu.

ursuss    12

Dziś problem został rozwiązany przyjechał dealer i po zaglądał okazało się że nie mam jakiejś zawleczki od linki i wsadził ją i działa... Prawdopodobnie wypadła podczas montażu hydrauliki do ładowacza... A poza tym po 30 mth jest dobrze. B)

WItam.

Orientuję się ktoś ile by kosztowały poszerzenia tylnych błotników do NH TD 80D???

Może ma ktoś takie na sprzedanie???

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.