tvt

Zmiany TDD bedzie nie długo nazywać sie TD5000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tvt    0

nowe silniki w kazdym modelu turbina

lepsze skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Coś nie rozumiem twojego tamatu i post'a. Co chcesz przekazać bądź dowiedzieć się???

PS. Tak wogóle T5000 to chyba serię TL-A zastapi co?? :huh:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Też coś słyszałem że ma być nowy model tdd która bedzie się nazywać T5000

PS. Tak wogóle T5000 to chyba serię TL-A zastapi co??
A nowa TLA bedzie nazywać się T5500 a nie T5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunis    0
http://newholland.itro.si/?n=catalog&id=0028 I wszystko jasne czyli stare TDD to teraz TD5000! a TLA to teraz T5000! a jakie zmiany? otóż tylko silniki sie zmieniły TirIII i niewielkie zmiany kosmetyczne prawie niezauważalne (kolor tapicerki, fotela,zaokrąglone lampy) :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Nowa TLa nazywa się T5500 wiem lepiej bo już niedługo bedego miał na podwórku wiem co kupuje a T5000 to jeszcze coś nowszego ja bede szcześliwym pośadaczem T5530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

KASJER jak będziesz miał go na podwórzu to daj fotki na AF ,chętnie pooglądam. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

No pewnie że wstawie ale nie prędko go będę miał może w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunis    0

No to bedzie mała korekta na T5050 :huh: Jak kupywałes w tamtym roku to oni jeszcze niewiedzieli jakie bedą dokładnie oznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Na tej stronce to, wygląda że główna zmiana to silnik (np. odstępy serwisowe jeśli dobrze zrozumiałem to 600mtg a nie jak w TD 300mtg). A reszta to kosmetyka, np. gałki drążków od rewersu i biegów, wyświetlacz też inny, no i fotel ma pas bezpieczeństwa. Ale trzeba przyznać że silnik ładnie wygląda, no i akumulator przeniśli z przed chłodnic gdzieś indziej.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

no własnie ogladałem to nowe TD 5000 ale kurcze zapomniałem zapytac sie gdzie ma akumulator a ogólnie zrobile troszeczke tych zabiegów ale przydało by mu sie wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

T5000 z tyłu chyba ma juz CBM'y i 3 wyjscia hydrauliki. Ciekawi mnie tylko jaka bedzie jego cena po takim "lifcie"

ale zapalniczka dalej jest niestety koło kierownicy wiec z zasilania dodatkowych urzadzen dalej nici...


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Tak sobie myślę że gdy te ciągniki sporo więcej kosztować od zwykłych TDD o pozycja NH na Polskim rynku trochę pogorszy się. Chyba że będzie to dość przystępna cena to będzie wręcz odwrotnie :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

No i tłumik jest po prawej stronie silnika a nie po lewej jak w starych modelach. Co do ceny to ciekawe jaką dadzą, ale nie może być dużo wyższa, bo głównie to tylko silnik zmienili. Zresztą znajomemu powiedzieli, że jak pisał podanie na PROW to jak już będzie realizował i będą te nowe z nowymi silnikami to mu się cena nie zmieni.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na technice troche pisze o tym ciagniku, nawet niezly... ale ja jakos co do tej marki nie tak...


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witild85    0

Na jakiejś stronie znalazłem tylko trzy modele TD5030 , TD5040 , TD5050 , a o małych ani słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

W czwartek widziałem jak wieźli 3 sztuki tych ciągników, pewnie do dilera w Legnicy.

Tłumik jest po prawej stronie silnika, odwrotnie niż starych modelach, tyle zdążyłem zauważyć.

A reszta... kolor ten sam, znaczek też... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

to może ostatnie sztuki starego modelu można kupić taniej, czy case x tez coś takiego wprowadz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witild85    0

Jx terz mają zmienione silniki takie jak w tla/jxu i jest zliftingowany w środku jak td , a mniejsze modele będom zmienione wkródce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj