Zaloguj się, aby obserwować  
Chota

jakie posiadacie ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chota    12

jakie macie renaulty i claasy pochwalcie sie jak wam sie spisuja i jak dlugo je macie

czekam na odpowiedzi

 

edit:chodzi wylacznie o traktory !!!!!!!!!!!!!


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

Ja mam Renault Cergos 330 z 1998r + ładowacz czolowy agram 630 (zdjecia sa w galerii). Kupilem go w 2007 i na razie spisuje sie dobrze jedyna rzecza jak musze zrobic to wymienic przewod od paliwa (jeszcze nie szwnakuje ale wole go zmienic zanim zacznie a nie czekac na awarie w czasie pracy) oraz dokrecic srube od amortyzacji kabiny. Ogolnie bardzo wygodny, zwrotny i w miare komfortowy ciagniczek. Z wad tego ciagnika moge wymienic ciezki dostep do filtra powietrza i brak regulacji kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja posiadam Claasa Consula 1991 r. Kupiłem go dwa lata temu jak na razie sprawuje się bez problemów. W planach mam założenie do niego klimatyzacji, bo sam nawiew w upalne dni to trochę mało.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ale mi bardziej chodzilo o traktory a nie o kabajny do kombajnow masz inny dzial


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Renault 103-54TX z turem. Posiadamy go od... 3 tygodni. Na razie w fazie testów. Pierwsze wrażenie to komfortowa, dobrze wyciszona kabina, dobry do pracy z turem. Po wiosennych pracach wrzucę jakieś fotki i opisze wrażenia.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
ale mi bardziej chodzilo o traktory a nie o kabajny do kombajnow masz inny dzial

 

 

Pisało jakie posiadacie Claas, Renault więc napisałem ale jeśli chodzi tylko o ciągnkiki to może dopisz że chodzi tylko o nie aby nie było więcej takich pomyłek jak moja.

Pozdrawiam.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Pisało jakie posiadacie Claas, Renault więc napisałem ale jeśli chodzi tylko o ciągnkiki to może dopisz że chodzi tylko o nie aby nie było więcej takich pomyłek jak moja.

Pozdrawiam.

Nie widzisz w jakim dziale jest ten temat... <_< Renault nie robiło kombajnów, więc jakbyś przeczytał 1 post to nie zrobił byś pomyłki.

 

Osobiście nie mam Ani Claas'a ani Renault ale chciałbym mieć Claas Ares 557 ATX. <_<

 

Przy okazji odświeżam temat :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Mój kolega ściąga maszyny z Francji, jego brat stał się posiadaczem Renault(nie znam szczegółów nt typu i danych tech., nie odwiedzałam ich ostatnio). Jeśli dowiem sie czegoś to z pewnością napisze <_<


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Ja mam Aresa 697 Atz ponad rok i żadnej awari a spisuje się świetnie jestem zadowolony z jego posiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milk    0

suchaj farmtrak11 napisałes że masz classa to pewnie masz istrukcje obsugi a możesz mi napisać co oznacza taka pomarańczowa kontrolka z takim gzygzaczkiem podobna do akumulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a moglbys zrobic fotke tej kontrolki ?


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milk    0

dzięki Chota ale już sobje załatfiłem instrukcje ale dzięki za pamjęć POZDRAWIAM wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

110,54 Polecam :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

155.54 TZ Turbo :) Skrzynia TRACTONIC 24/8 :)


Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

110.54 z 92 roku Jest u mnie od 2008 roku. Awarie to: Pompa wody, pompa wtryskowa, poluzowała sie nakrętka na pół osi, uszczelniacze w pompie hydraulicznej . Jak narazie bez żadnych większych awarii, odpukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapic    1

110-54 za***iaszcza mam od 2009 sprawuje sie bardzo dobrze jest z 92r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj