Skocz do zawartości
KrzysztofKrojniak

Problem z dzierzawcą ziemi

Polecane posty

Witam. sprawa wygląda tak. obok mego pole jest działka rolna koło 1ha ktora jest własnością gminy. Gmina wydzierzawia te pole na 3lata. od jakiegos czasu jest jeden własciciel. 3 lata temu zgłosiłem sie na przetarg podbiłem do tys zł.i odpusciłem. za tydzien jest przetarg tej ziemi. i chce tez iśc. dzierzawca nie płacił na czas a za ostatni rok wog nie zapłacił. I moje pytanie jest takie czy osoba ktora dzierzawiła te ziemie moze startowac w przetargu na kolejna dzierzawe skoro nie zapłaciła za poprzedni rok? prosz o szybką odpowiedz

Tomasz78    287

Jak ma układy w gminie to nic nie zrobisz niestety .Przetarg przetargiem ,a zaleganie to juz układ miedzy dzierżawca a Gmina

on to ze tak powiem chapacz ziemi nabierze uprawia na odpier**l i kamosa na 2m. on wog zapomniał ze dzierzawa sie skonczyła. mam  kuzyna w gminie i mi własnie powiedział ze juz miesiac ta ziemia jest niczyja i ze jak napisze wniosek to zrobi przetarg. i sek w tym ze zaley mi na tym kawałku a on trzyma sie jej recami nogami a zbier plony 2 3 tony z hektara i jescze nie ma kasy na czynsz 

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

Albo jednym z wymogów udziału w przetargu musi być brak zaległości finansowych w gminie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się