Damian6553

Olej w skrzyni McCormick 423!

Polecane posty

Damian6553    0

Witam, ile oleju powinno być s skrzyni biegów McCormick 423? bo jest tylko korek wlewowy bez miarki i nie wiem. Po sprawdzeniu drutem umaczało się ok. 5 cm... Potrzebuję to wiedzieć jak najszybciej bo trzeba zacząć ciężkie prace a bez oleju to wiadomo :P Pomocy !

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rafko52
      Witam mam problem z półbiegami w case mx90c  jest taki ze półbieg 2-3-4  nie chcą zawsze wchodzić właściwie  lub wogle ich niema  , bywa też ze  wyswietlacz pokazuje 4 a jest faktyczny stan przełożenia 2, tak samo jest z 3 a jest cały czas na 2 , bywa też że gwałtownie spadnie z 4 do 2 półbiegu . Co może być przyczną tej usterki
      Błendy widoczne sa14,15,72,82,62
      oleje i filtry zostały zmienione na nowe
      hydro-akumulator też jest nowy ( i jakie tam powinno być ciśnienie w barach ) bo ja mam nabite 15barów
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez Domek96
      Mam pytanie może ktoś wie dlaczego w renault 75.14 jak podnoszę sprzęt na podnośniku to po pewnym czasie drży czy podskakuje
    • Przez brader888
      Witam czy olejem UDT mogę zalać hydraulikę i skrzynie w Belarusie? Mogę okazyjnie kupić
    • Przez grzesiek0840
      Witam, jestem z woj. Lubelskiego mam problem z podnośnikiem w ciągniku McCormick XTX145 2009r. Potrzebuję pilnie kontaktu do jakiegoś serwisanta aby to opanował.  Ma ktoś takie namiary?? Z góry dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.