Polecane posty

Trojan    0

Witam. Potrzebuje pilnie wiedzieć jaki to model białoruśki, z tego co słyszałem to są:

 

BX-025

EO 2621 A

- EO 2621 B

- PE-08

 

 

1662171023_big.jpg

 

 

 

 

242026025_2_644x461_koparko-ladowarka-bi

Edytowano przez Trojan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojan    0

wojtal24 wiem że to typ rolniczy, chodziło mi o symbolową nazwę, ponieważ potrzebowałem tej nazwy żeby kupić uszczelnienia do siłowników, a wiadomo w sklepach nie wiedzą co mają tylko symbolami się posługują jak im powiem że do białoruśki rolniczej to teraz niestety mało który sprzedawca będzie wiedział co podać  ^^

 

Tomasz78 próbowałem wcześniej googlować i nic mi to nie dało, ale wpadłem na pomysł i przetłumaczyłem te nazwy modeli na ruskie literki i wygooglowałem w ruskiej grafice i po obrazkach doszedłem  :P

 

Więc jakby komuś się jeszcze miało przydać to ten rolniczy model na zdjęciu nazywa się PE-08, natomiast EO 2621 A i EO 2621 B to typy budowlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1ROVEZ    1

Ten na zdjęciu które pokazałeś, to nie PE-0.8, tylko PE-1.0, nazywany też PEF-1.0. Osprzęt typu 0.8 to ta starsza wersja, z prostym pierwszym członem ramienia, występuje tylko z małą kabiną, bo właśnie ze względu na to ramię nie da się założyć tego do JuMZ-a z dużą kabiną i ze względu na modernizację ciągnika zmieniono potem przedni punkt podparcia i ramię na "podgięte" czyli takie jakie masz, tak aby zmieścić dużą kabinę i wyeliminować zjawisko opadania wysięgnika i gniecenia "budy". Przy okazji dali tam też pompy 45l od MTZ i dzięki temu udźwig zwiększył się teoretycznie do 1 tony, stąd takie oznaczenie.

 

Na bazie JuMZ-a produkowano też PEA-1.0, czyli tzw. "Karpatec" cokolwiek to oznacza, ale tego do nas nie importowano, zresztą to może i dobrze ;)

 

http://omsk.spec.drom.ru/prodaetsja-pogruzchik-exkavator-33283929.html


good God damn and other such phrases...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha200    0

Firma EMROL posiada uszczelnienia do takiej Białoruśki, mam taką samą więc jak czegoś potrzebujesz to pisz do mnie śmiało, wymienimy się doświadczeniami i uwagami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Misiaul
      Sprzedam modele maszyn rolniczych w skali 1:16.
      Fotka : http://imageshack.us/f/72/modeleh.jpg/
    • Przez pradawny
      Witam
      jestem tu nowy, długo szukałem takiego tematu lecz znalazłem tylko na temat silników czterocylindrowych.
      Interesuje mnie czy ursusy 1224 z tłumikiem w masce i obok niej się różnią(chodzi oczywiście o silnik)?
      Jeśli jednak istnieje taki temat proszę o przeniesienie i wyrozumiałość.
    • Przez rogalikjp
      modele pras do 20000zł
    • Przez Rolnik255
      Witam ! Mam mały problem, bo mam zamier zakupić ciągnik Case 4210, ale on jest bez kabiny . Jaka pasuje do niego kabina ?? XL jest uniwersalna ?? LP to tzw oborowa ? Pomóżcie ;D
    • Przez yacoob
      Witam wszystkich. Więc tak posiadam koparkę białoruś(wersja budowlana) i chce ją przerobić na traktor. I tu pojawia się moje pytanie czy istnieje możliwość założenia przedniego napędu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj