beniu33

Sipma 569/1 wolno opuszcza klapę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sipma
beniu33    2

Mam problem przy prasie 569/1 z 2011 roku, wydaje mi się , że za wolno opuszcza tylną klapę, w fabrycznym serwisie twierdzą, że tak musi być , aby sprzęgło mogło powoli załączać. podwyższone obroty silnika nie mają na to wpływu, jakby na zaworze nie przepuszczało- czy jest tam jakaś regulacja, czy może rozwiązanie jest w innym miejscu?

beniu33    2

W katalogu nie widzę dławików a nyple są wszędzie takie same w całej prasie więc nie wiem czy trzeba rozwiercić nyple, tylko wtedy oba- na zamykaniu i otwieraniu?

Wiadomość z agroFakt.pl

beniu33    2

Znalazłem dławiki, rozwieciłem z 1mm na 1,5 mm, różnica w działaniu jest zadowalająca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez proxa
      sipma ps 1221 farma plus strasznie mi się zapycha przejdzie przez podbierak i na początku idzie dalej ale puzniej nie wchodzi dalej tylko sie zapycha i bal w środku się nie kręci.co może być nie tak?
    • Przez STP
      Witam. Potrzebuje porad odnosnie wyboru prasy. Na forum jest wiele watkow o prasach lecz posty w tych watkach sa bardzo rozlegle. Wiec tak, potrzebuje nową, polską prasę, ktora mialaby zwijac od 1000 do 1500 balotow rocznie, glownie slomy. Narazie wydaje mi sie, ze najlepszym wyborem bedzie unia famarol DF 1.8VD albo sipma 1223 faster, ale ojciec wkolko mnie przekonuje do zmiennokomorowej sipmy primy,  Moze ktos z uzytkownikow cos doradzi odnosnie tych innych pras.
      Potrzebuje prasy z rotorem, nozami, najlepiej z zamkami mechanicznymi tylnej klapy, najlepiej stalokomorowej z dobrym zgniotem, no i zeby nie byla z plasteliny i sie nie rozleciala po 3 sezonach.
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam was mam pytanie czy hipol jest dobrym olejem do siłowników podbieracza oraz klapy  w sipmie czy musi byc lepszy? do centralnego smarowania
    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez Gago
      Witam potrzebuje szybkich i konkretnych odpowiedzi. Jest dużo tych tematów na forum ale nie do końca sie dowiedziałem niektórych rzeczy o prasach które mnie interesują a bardzo mi zależy na tym zeby sie dowiedzieć ktora z pras jest lepsza bo mam kilka dni na wybór. Która z wymienionych pras będzie lepsza Sipma 279\1 Farma2 łańcuchowa czy Famarol DF 1.8V łańcuchowo walcowa w Famarolu jest rotor ale bez noży i mam pytanie czy nie bedzie się przez ten rotor zapychac słoma w prasie ? czy w tej sipmie bez rotora słoma bedzie lepiej szła niż w tej famarolowskiej z rotorem? Prasa ma współpracować przeważnie z ciągnikiem o mocy 75 km w większości słoma bedzie prasowana i kilkanaście lub kilkadziesią bel rocznie sianokiszonki a tak to tylko sloma. Która bedzie lepszym wyborem prosze o pomoc przy wybiorze najlepiej uzytkowników tych pras, o ich wadach i zaletach oraz co się w nich najczęściej psuje.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.