Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pyza    0

Witam jestem z mazowieckiego powiat Kozienice pilnie potrzebuje mechanika do prasy class variant 180 rc pasowa zmiennokomorowa. Kupiłem niby miała być dobrą a nie prasuje stają baloty i potrafi udusić ciągnik 110 KM, wymieniłem walec w środku po którym smigaja pasy łańcuchy nowe i nic. Pilnie potrzebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyza    0

Już był ustawiany mniejszy i większy i to samo jest zrobiła cudem 11 balotow i staje. Bez różnicy czy słoma czy kiszonka. Blokuje balota na wałku z rotorem że czasem nie można wyciągnąć kiszonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyza    0

W dalszym ciągu szukamy mechanika nie mam pojęcia w czym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursusc360polska
      Witam  Mam na sprzedanie Zgrabiarkę Pasową z266 w stanie idealnym. Cena 850 zł do negocjacji. Zgrabiarka stoi w Chwałowicach w powiecie Radomskim (Mazowieckie). Nie jestem handlarzem po prostu wymieniam sprzęt na większy. Tutaj daję link do ogłoszenia, jeżeli nie można to proszę administrację o usunięcie ! https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pasowa-CID757-IDrXJFF.html#ca4513dfb6 Pozdrawiam ! 

    • Przez krzysztofsmok77
      Witam mam maly problem z moja renata. Tylni podnosnik pod obciazeniem opada i podnosi do zadanej wysokosci czyli sa takie uskoki gora dol. Z tego co sie dowiedzialem to puscilo uszczelnienie na wewnetrzym tloku. Szukam mechanika z okolic poznan-oborniki wlkp-rogozno wlkp ktory zna sie i dana usterke usunol. Trzeba delikatnie uniesc kabine i zdjac caly plecak aby sie tam dostac. Moze macie jakies namiary na kogos kto sie zna. Prosze zostawic jakies namiary na forum lub podeslac na maila. Z gory dziekuje.
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję pilnie jakiegoś mechanika do ładowarek manitou woj kujawsko pomorskie przestał działać joystick tzn jazdą działa przód tył tylko nie podnosi i nie działa wysow teleskopu wymieniłem przycisk spadochronu i nic zero reakcji hydrauliki bezpieczniki ok wszystkie przekaźniki działają A dalej to już nie wiem co robić jakby ktoś miał namiary na jakiegoś fachowca to poproszę Dziękuję
    • Przez Krystian6830
      Czy znacie może ceny nowej prasy 
      New Holland roll Belt 150 
      Czy może ktoś posiada taką prasę i mógłby wyrazić swoją opinię na jej temat ?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi !!!
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj