Skocz do zawartości

Polecane posty

pyza    0

Witam jestem z mazowieckiego powiat Kozienice pilnie potrzebuje mechanika do prasy class variant 180 rc pasowa zmiennokomorowa. Kupiłem niby miała być dobrą a nie prasuje stają baloty i potrafi udusić ciągnik 110 KM, wymieniłem walec w środku po którym smigaja pasy łańcuchy nowe i nic. Pilnie potrzebuje fachowca

pyza    0

Już był ustawiany mniejszy i większy i to samo jest zrobiła cudem 11 balotow i staje. Bez różnicy czy słoma czy kiszonka. Blokuje balota na wałku z rotorem że czasem nie można wyciągnąć kiszonki

Wiadomość z agroFakt.pl

Trewq    5

Prosił bym zdjęcie prasy otwartej  z widokiem na rotor bo może brakuje jakiejś części, u mnie jeśli stawała to tylko jeśli pokos był duży lub zbyt zielony i za szybko się pojechało, żeby tak za każdym razem  stawała to raczej dziwne, a tym bardziej w słomie.

Edytowano przez Trewq

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez simonjp
      Witam,
      poszukuje dobrego elektromechanika badz elektronika z okolic dolnegoslaska ,opolskiego lub wielkopolskiego ktory podejmie sie naprawy MF6180.
    • Przez PronarekP5
      Witam forumowiczów, szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem a przynajmniej nic świeżego. A wiec do rzeczy chce sprzedać swoja prasę Deutz Fahr RB 3.81 i kupic cos nowszego lepszego . Prasa w cenie do ok 50 tysięcy no juz maksymalnie do 60 tysięcy netto . Prasa ma byc z rotorem , nożami , siatka , sznurkiem , szeroki podbieracz i wielkość bel minimum 1,6m. rocznik powyżej 2004/2005. Przeglądając oferty moimi faworytami są : Class Variant 360/380 RC , Fendt 2600/2900 i Krone Variopack 1800 MC . I tu moje pytanie co lepsze co będzie lepszym wyborem i ktora z tych pras jest wytrzymalsza i dluzej bezawaryjnie bedzie pracować. Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi
    • Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez RaNNdaP
      <p>Tak jak temacie chce się zapytać jaką szkołę mógłbym wybrać po gimnazjum, najlepiej żeby ta szkoła była w kierunku mechanika maszyn rolniczych. Zastanawiam się nad TMR myślałem też nad technikum elektryczno mechanicznym ale mam za daleko może ktoś doradzi mi jeszcze jakiś inny kierunek lub powie gdzie sam poszedł w podobnych kierunkach i czy było warto.</p>
    • Przez NatanSzatan
      Mam prośbę. Czy ktoś jest wstanie podać mi katalog części, instrukcje i dane techniczne tej prasy? Zastanawiam się nad jej kupnem i potrzebuję jak najwięcej informacji, będę wdzięczny za informacje!  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.