News
pawel1025

Ciągnik 100/120 km z ładowaczem czołowym.

Polecane posty

pawel1025    21

Witam.

Wraz z moim tatą planujemy kupić nowy ciągnik 100/120 km z ładowaczem czołowym.

Ciągnik będzie służyć jako pomocniczy do lekkich prac polowych typu: nawożenie nawozu, wywóz gnojowicy, koszenie trawy, przewracanie trawy, zgrabianie trawy, owijanie bel oraz praca z ładowaczem czołowym itp.

Ciągnik nie może przekroczyć 3m wysokości.

Myślimy nad takimi ciągnikami:

Claas Arion 430 CIS

Deutz-Farh 5120P

Valtra N103.4

Massey Ferguson 5611

Który z wymienionych ciągników byście polecali?
Właścicieli wymienionych ciągników proszę aby wyrazili swoją opinię na temat ciągnika.

Edytowano przez pawel1025

SajzPL    27

Belarus :P

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.9 +1p. ostrzeżeń

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    2934

16 i 14 letnie dzieci w wakacje powinny grać w piłkę a nie siedzieć przed internetem. A moderator powinien dać bana za nie uzasadnione odpowiedzi, oraz zamknąć temat bo takich jest na pęczki, jak i informacji na temat tych ciągników, po za tym jak łepek się wyczyta to i tamto, choć by stanął na głowie to w wieku 16 lat nie będzie rządził ojcu co ma kupić, więc wszelkie informacje na temat tych maszyn są mu zbędne.

Maarrek    5

Rządzić ojcem nie musi, ale podpowiedzieć albo przytoczyć opinie innych użytkowników jak najbardziej może no nie?

damianzbr    2934

No ta, ale nie myślisz że ojciec zasugeruje się tymi wypowiedziami: mf polecam, nh... Co to ma być? Dziecko pyta dzieci odpowiadają. Jeśli koleżka faktycznie chce pomóc w wyborze powinien zacząć od prześledzenia całej galerii i wyszukaniu tych modeli, napisaniu zapytania do ich właścicieli. Dwa, wyszukaniu wszystkich tematów o ciągnikach tego pokroju, nie sprawdzałem ale jestem pewien że nie w jednym miejscu zostały wymieniane i omawiane. Gdy ciągle będzie czuł niedosyt dopiero zakładanie tematu. Jak widzisz zaczął od tyłu, myślał że pójdzie na łatwiznę. Jak nie wierzysz sprawdź w profilu jego zawartość. Ani jednego posta odnośnie któregoś z modeli w żadnym z wątków tylko nowy temat.

Więc jak widzisz nie chodzi o to czy może czy nie, tylko po prostu dzieciarnia ma wakacje i z nudów robi śmietnik.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek1994
      Witam wszystkich,  chciałbym się poradzić doświadczonych kolegów,  posiadam 15h pola,  tereny ciężkie,  kupiłem w 2011 roku nowego jd5055e, lecz wydaje mi się że jednak jest za słaby,  pracuje maszynami po c360, zastanawiam się czy nie lepiej go sprzedać,  a za te pieniądze kupić coś starszego i większego,  mam jeszcze c360 i c330 więc ciągniki do lekkiej pracy są,  a ten byłby przeznaczony do ciężkiej pracy,  proszę o opinię;)
    • Przez krost
      planuje kupic ursusa 1224 lub 12145 co lepsze 
    • Przez Damian1p
      1.Witam mam do kupienia Zetora forterre 140 CL jakie macie opinie o tym ciagniku.
      2.Mam dylemat wyboru między mokrym a suchym sprzęgłem jak sądzicie które lepiej ?
      3. Co sądzicie warto pchać się w Zetora czy skupić się na valtrze ?
      Przykładowy link dooferty https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-forterra-140-cl-ciagnik-rolniczy-traktor-zetor-forterra-140-cl-2018r-tuz-premium-ID6AOX40.html
    • Przez ciachosky
      Cześć wszystkim
      Mam pytanko, orientuje się ktoś do ilu mth bije licznik i zaczyna od nowa w fend'ach LSA roczniki 1988-1993.
      Mam przypadek 614 LSA ze stanem licznika 02586,7 no i wg mnie po wyglądzie maszyny to jest nie realny przebieg (wygląda bardziej na 22 tysiące ) i tak się zastanawiam czy liczniki w nich biją do 19999,9 i zaczynają ponownie od zera czy raczej ktoś tu zmieniał albo cofał licznik. 
      Najwyższy stan licznika jaki osobiście widziałem to było trochę ponad 19 tyś. dlatego pytam. 
      Dzięki za pomoc
    • Przez janosik9020
      Witam, może doradzicie coś przy wyborze ciągnika bo już sam nie wiem jaka opcja byłaby najlepsza. Więc tak, mam ok 8.5 ha ziemi na których sieję tylko zboże ( tylko że na polach są góry i piaski), obecnie mam mf 255, który jakoś nie bardzo daje sobie radę na tych górach ( na płaskich polach pług 3 jakoś daje radę, ale na tych polach gdzie są górki to tylko pług 2 ) myślę więc nad zmianą ciągnika na coś mocniejszego i tak zacząłem rozglądać się za jakimś zetorem, mój wybór padł najpierw na 7211, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy nie kupić jakiegoś "z przodem" np 7245 (tylko zastanawiam się czy na mój areał potrzebny mi z przodem) bo wiadomo wiąże się to z wymianą kilku maszyn bo bez sensu do takiego ciągnika pług 2 Jestem ciekawy Waszego zdania na ten temat, jakieś Wasze typy co byście kupili na moim miejscu, dodam że zakładałem kupić ciągnik do ok 40 tyś. (wiem mało i nie mało). Mam nadzieję że pomożecie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj