Skocz do zawartości
BatonKN

Sterownik John Deere 1075

Polecane posty

BatonKN    0

Witam. Zakupiłem właśnie kombajn John Deere 1075 i mam w nim zapięty jakiś sterownik. Mam pytanie czy miał może ktoś jakąś styczność z takim sterownikiem bo nie wiem kompletnie do czego on służy. Proszę o odp. Pozdrawiam:) Zdjęcie przesyłam w Załączniku:).

post-48040-0-49460500-1434580973_thumb.jpg

hibertusik    0

Witam to jest czujnik strat zboża,przy kierownicy ma być wskaznik wychyłowy z kontrolkami, z tyłu kombajnu za sitami i wytrząsaczami są czujniki strat.Włącz  urządzenie  ustaw czułość na max i niech druga osoba uderza w czujniki patyczkiem.Na wskażniku ma się wychylać wskazówka lub zapalać kontrolka  ,w zależności od tego czy przełącznikiem mamy ustawione lamp/meter. 

myślę ze pomogłem.

pozdawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witajcie, na jesieni podczas siewu zauważyliśmy ubytek płynu chłodzącego w ciągniku John Deere 6140r. Dolaliśmy - weszło ok 2l do połowy skali.
      Teraz przy wiosennym przeglądzie zauważyłem że płynu jest ledwo ledwo w zbiorniku. Dolałem - weszło około 2.5l i jest troszkę powyżej srodka skali.

W miejscu garażowania nie widzę ewidentnej plamy, nie widać też zbytnio sladów mokrego na silniku / masce.
      Co może być przyczyną gdzie szukać dziury w całym?

Gdzieś mi się w galerii rzuciło nie dawno, że ta seria JD ma jakiś defekt i pękają jakieś przewody, ale póki co nie mogę namierzyć tego obrazka / tej dyskusji.
      Ktoś z was ma podobny problem? Dodam że ciągnik ma 3 lata i lekko ponad 1000h na budziku.

Chcesz poznać dane techniczne John Deere 6140r
    • Przez jd5085
      Witam,

tak jak w temacie czy może ktoś wie jak ustawić położenie pływające w jd 5085m z ehr ?  z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Dawid1146
      Witam. Czy ktoś posiada może instrukcję do sterownika Agrotronix Agromatix.2, ponieważ nie bardzo orientuję się jak odpowiednio go skonfigurować aby opryskiwacz działał poprawnie. Kolejnym problemem jest to, że po wejściu w zakładkę "Machine" wpisuję numer maszyny np.1 po czym komputer prosi o hasło, które niestety nie wiem skąd wziąć. Za wszelkie porady będę wdzięczny. Dodatkowo załączam zdjęcie sterownika.

• Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez danielhaker
      Mam na sprzedaż trochę gadżetów John Deere. Wszelkie info na PW
      Pasek 80zł

Długopisy 10zł/szt

Tablica/szyld metalowy 65zł

Smycz 10zł

Brelok/zawieszka 10zł

Czapka 65zł

Zawieszka do kluczyków 10zł