Skocz do zawartości
BatonKN

Sterownik John Deere 1075

Polecane posty

BatonKN    0

Witam. Zakupiłem właśnie kombajn John Deere 1075 i mam w nim zapięty jakiś sterownik. Mam pytanie czy miał może ktoś jakąś styczność z takim sterownikiem bo nie wiem kompletnie do czego on służy. Proszę o odp. Pozdrawiam:) Zdjęcie przesyłam w Załączniku:).

post-48040-0-49460500-1434580973_thumb.jpg

hibertusik    1

Witam to jest czujnik strat zboża,przy kierownicy ma być wskaznik wychyłowy z kontrolkami, z tyłu kombajnu za sitami i wytrząsaczami są czujniki strat.Włącz  urządzenie  ustaw czułość na max i niech druga osoba uderza w czujniki patyczkiem.Na wskażniku ma się wychylać wskazówka lub zapalać kontrolka  ,w zależności od tego czy przełącznikiem mamy ustawione lamp/meter. 

myślę ze pomogłem.

pozdawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez slawcio_1974
      Mam problem z 6630 premium.Nie włącza się tylni wom,tzn włącza się i zaraz puszcza.Sprawdzona cewka,elektryka jest ok.Komunikat wyświetla się błąd BCU 33.Serwis nie wie,co mu jest.Może miał ktoś taki przypadek?

• Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem prasę John deere 864 z 2012r.
      Mam problem z jej ustawieniem😥
      Nie wiem dlaczego aparat wiążący mi podaje sznurek do krańca beli ( a na komputerze jest ustalone max 5.0) wolałbym bliżej środka a gesciej. Prasa ma funkcje krańcowego owijania ( cover edge) 
      I czasem sznurek po prostu spaduje z beli...  
      Drugie nie wiem też czemu czasami mi sznurek wchodzi między walec ten na dole i przy wyrzucaniu beli mi sznurki rozwala.. 
      Komore podnosic na wysokich czy niskich obrotach?? 
      I bele owijac na dwa sznurki czy jeden starczy?  Jak sądzicie ?☺☺
      Proszę was o pomoc 
      Z góry dziękuję. 

• Przez jarek1996
      Witam, na wiosnę kupiłem jd 6230, od znajomego. Ciągnik pewny lekko zaniedbany. Przy kupnie spawdzony, wszystko było dobrze , przy minusowych temperaturach palił bardzo ładnie. Zrobiłem nim 60 godzin i od paru dni bardzo ciężko pali. Muszę nim bardzo długo kręcić to z trudem zapala. Zdazylo mi się że zapalala się kontrolka od świec żarowych i ciągnik tracił moc. W dodatku tworzy się ciśnienie w baku. Pompa po załączeniu stacyjki chodzi, filtry wymienione. Co może być przyczyną ?? Na ciepłym silniku również pali trochę szybciej ale i tez nie za pierwszym razem ...
    • Przez sebek6544
      Witam grupowiczow mam problem z zaczynaniem beli w prasie john deere 550 problem polega na tym że często zapycha się podbierak i ciężko ma obrocic proszę o pomoc z czym może być związany ten problem
    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie jak zmniejszyć liczbę owinięć bali siatką w balarce krone kr130 na sterowniku krone komfort ponieważ podczas przyciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za owijanie owija mi 5 razy bale a chciałbym ustawić na 3 owinięcia. Proszę o pomoc z góry dziękuję 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.