stanrol

Jaki stół do rzepaku do hederu JD 816

Polecane posty

stanrol    1

Witam. Chciałbym kupić stół do rzepaku do hederu JD 816, 4,80 szerokości, chodzi to przy kombajnie JD 1550 CWS. Jako że dopiero pierwszy rok bede kosił rzepak chciałbym się poradzić jaki stół kupić najlepiej, jaki napęd kos jest najlepszy, jakieś własne rady, podpowiedzi itp. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

ja mam stół z WĄGROWCA chyba lepszego producenta nie znajdziesz w polsce do najtańszych nie należy ale zadowolenie 100 procentowe mam go już 5 lat i ani grama pęknięcia kosy boczne napędzane mechanicznie wysoki próg zapobiega stratom naprawde polecam 604328311 to numer do ich dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

Kolego Mariusz15 jak ten napęd mechaniczny się spisuje, czy masz dwie kosy czy jedną? Jakie to pieniądze wchodzą w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Przyłączam się do pytania, kupiłem nie dawno stół z wągrowca z mechanicznym napędem kos i też chętnie poznam opinię jak to się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

Też mnie ciekawią zalety tego stołu z wągrowca, ale narazie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

napęd od kos działa bez problemu przeniesienie napędu zrobione jest na takich przegubach metalowo gumowych które wymieniałem na tamten sezon za komplet zapłaciłem w wągrowcu 120zł z przesyłką oczywiście za komplet na dwie kosy boczne ceny za niego nie pamiętam ale ponad 10000zł dałem i to chyba grubo ale nie narzekam przez 5 lat spawarki nie widział heder też nie pęka od niego ja polecam nie wiem jakie zdanie mają inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

To nie jest żle jak 5 lat chodzi i jest wszystko ok, ale czy nie lepszy by był napęd hydrauliczny, we wrześni robią stoły i zabierają heder i do niego dorabiają. Czy ten stół z wągrowca wytrzyma 100 ha rzepaku rocznie? Różnica w cenie między wągrowcem a wrześnią jest 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

pewnie wytrzyma tylko ty będziesz musiał wymieniać elementy eksploatacyjne pewnie co 2 lata a nie co 5 jak ja:) w mojej okolicy nikt nie ma napędu hydraulicznego to ci nie powiem jeżeli o wrześnie chodzi to już bym wolał chyba ROLMAKO niż KOWALSKIEGO bo mają większy staż w produkcji takich urządzeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin6    0

Witam, mam janka 2058 z hederem 818, czy możecie mi powiedzieć czy warto kupić stół oryginał z napędem ZURN czyli montowanym w jankach za 14 tys,( z tym, że stół ten jest coś kombinowany, wygląda jakby z mniejszego stołu ktoś zrobił szerszy) czy szukać kogoś kto mi zrobi stół i czy możecie mi polecić jakiegoś producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj