Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klejdor55    0

Witam , jestem tu nowy i mam problem , otóż kupiłem prese New Hollanda BR750A i mam problem . Prosił bym o pomoc . Czy ktos ma taka prase i czy jest wgl zadowolony z niej ? czy ktoś posiada instrukcje i czy jest mozliwość jaka kolwiek by to jakoś skserować?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Br to bardzo podobna prasa do wcześniejszych 654 658 a takie miałem więc może coś pomogę jak potrzebujesz, teraz też chciałem kupić BR po sprzedaniu tamtej ale jednak postawiłem na Varianta bo tamto to takie miękkie mi się wydaje i takie też słyszałem opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejdor55    0

wielkie dzięki za odpowiedz , chętnie poczytam twoich pomocnych rad .
czyli te nowsze BR 750 A z 2007 to są takie miękie? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogi430    0

A z czym konkretnie masz problem kolego ? Ja posiadam br 740 ale jeszcze jej nie testowałem. Posiadam instrukcję od br 7060 ale to podobno to samo tylko składana w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejdor55    0

no właśnie nie mam instrukcji i nie wiem co i jak wgl ? nie znam sie na takiej wielkiej presie . szczeże to ja też nie testowałem . a co do instrukcji to jest możliwość skserowania i wysłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogi430    0

Spoko wyślę bo mam w PDF tylko wieczorem  . Jakie masz wyposażenie ? możesz mi wysłać zdjęcia złączek tych co łączy się prasę ze sterownikiem i ciągnikiem takie aluminiowe okrągłe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejdor55    0

moge wysłac nie ma problemy tylko tego kabla nie mam co idzie od sterownika do takije wtyczki z takimi bolcami ... nie wiem jak to sie zwie
a wyposarzenie to , rotor,  siatka , szeroki podbieracz , szerokie koła , bez noży niestety ;/


a czy ciągnik 92 KM da rade uciagnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

Żeby nie zakładać nowego tematu, mam pytanie, jaką najlepiej siatke według was użytkowników kupić i założyć do br 740? Chodzi mi o producenta i szerokość siatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Ja do NH zawsze kierowałem się ceną i wybierałem najtańsze, tak samo robię teraz przy Variancie i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj