jasiuhonda

kupie cielaki minimum 10sztuk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jasiuhonda    65

witam jak w temacie kupie cielaki miesne, mieszance lub hf moga byc byczki lub jaloszki. jestem rolnikiem i chcialbym nawiazac stala wspolprace z hodowcami(mam jz dosc handlazy) potrzebuje okolo 10 sztuk miesiecznie posiadam wlasny transport. Zainteresowanych prosze o wiadomosc na priw i zostawienie nr tel oddzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

OLX Tam jest sporo ogłoszeń w sprawie sprzedaży zwierząt w większej ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

od handlarzy którzy doliczają sobie marże i często źle traktują zwierzęta co ma duży wpływ na ich dalszy odchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

jestem z wielkopolskiego ale po 10 sztuk za rozsadne pieniadze dojade w kazde miejsce w Polsce. najlepiej zeby mialy wiecej niz dwa tygodnie(mniej problemow) ale jesli ladne i nie drogie to moga byc mlodsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

W Tipperrary Farm w Kruszynie kolo Zielonej Góry mają duży przemiał z cielakami ale tam raczej z mlecznych ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22
Napisano (edytowany)

rolnikwlkp11- Zgadzam się z Tobą !

Krętacz i oszust... 

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

http://olx.pl/oferta/cieleta-miesneselekcja-rolnika-CID757-ID9yXNr.html#4d2acde4ef;promoted Był może ktoś z tym gościem na selekcji na podlasiu albo ktoś słyszał o nim? Jest to jakiś handlarz z okolic Turka. Kupował ktoś od niego cielaki?  Ceny zaczynają się od 16zł/kg netto za cielaka mieszanća + plus 100zł od sztuki dla gościa za z ktorym się jedzie na selekcje + 40 zł transport. Gościo mówił że kupuje od jakieś firmy z podlasia, która wysyła cielaki na export za granicę.Są tam cielaki polskie i litewskie.  Ktoś wie co to za firma? Ktoś coś słyszał o tych wyjazdach na selekcjie albo z nim byl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez lukasz2623
      Szukam czegoś dobrego, nie drogiego do wypalania rogów. Polecicie coś?
      Plus dodatkowe pytanie.. w jakim wieku wypalacie?
    • Przez ukaszKruszyna
      Cześć! Ostatnio trafiłem na młóto browarniane w paszy dla bydła. Wiecie może jak wpływa na wartość odżywczą? Chciałbym spróbować wprowadzić to u moich krów, które niedługo będą się cielić i w szukam informacji oraz sprawdzonego dostawcy.
    • Przez raven18
      Hej, da się zmienić ilość obornika w programie internaw bo w rzeczywistości mam go dużo mniej. Program liczy około 17 ton na głębokiej ściółce na 1DJP, to jakiś kosmos bo mam max 10 ton (licząc ilość wywiezionych rozrzutników 3,5 tonowych). Teoretycznie nie przekraczam max dawki azotu na działkach ale bardzo mało brakuje.   
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj