Skocz do zawartości
Gqrtek

mtz 82 stanął

Polecane posty

Gqrtek    0

witam ,dziś dosłownie 4 godziny temu mtz 82 podczas kultywacji stanął . stracił napęd, silnik pracuje normalnie skrzynia też biegi wchodzą tak jak zawsze ale ruszyć nie mogłem dopiero kiedy podniosłem kragiel dało sie go ruszyć lecz najmniejszy wysiłek powoduje że zaczyna stawać najmniejsza górka czy podjazd do garażu jest dla niego ogromną przeszkodą ,ten ciągnik jest mi bardzo potrzebny jest podporą gospodarki a wiosna zbliża sie dużymi krokami ,co może być przyczyną braku siły .proszę o pomoc i szybką odpowiedź .

Milosz27    177

To masz sprzeglo do robienia jezeli stalo się to nagle to zapewne cos z dociskiem ale zapewne tarcza tez nie nowa i puszczajacy simering bałagan gotowy.

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    575

Odkręć pokrywkę sprzęgła pod ciągnikiem i popatrz jak wygląda sprzęgło. Szukaj po kolei co sie obraca na biegu a co nie i sam znajdziesz. 

Gqrtek    0

dziś dokładniej obadałem sprawę biegi są ale tylko  polowe na szosowych brak uciągu ,jeszcze jeden problem w dodatku kiedy tylko sie rozpędzę (na polowym )  wcisnę sprzęgło ciągnik zachowuje się jak bym hamował staje dość gwałtownie ,zauważyłem też że kiedy ciągnik jest zgaszony i wbiję bieg szosowy odpalę go z wciśniętym sprzęgłem  to normalnie się buja skrzynia robiona 2 latka temu sprzęgło też w najbliższym czasie sprowadzę mechanika ,staram się jak najdokładniej opisać problem by zaoszczędzić czasu zobaczymy co powie mechanik na dzisiejszy dzień  wygląda że bez rozpoławiania ciągnika się nie obejdzie dam znać co powie mechanik i co bd przyczyną 

Gqrtek    0

ostatnio pracowałem mtz i już było ok nie wiadomo co się stało ciągnik nie był nawet rozbierany ponieważ mechanik stwierdził że jest wszystko ok zapiął go w drewno i ciągnie normalnie jedynie sprzęgło poluzował powiedział że jak stanie to się zrobi bo nie ma sensu rozbierać jak normalnie pracuje bo koszt jest . temat zamykam 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się