Skocz do zawartości
News
Marko1234

Sprzedaż pszenżyta ozimego razem z jarym

Polecane posty

Marko1234    0

Witam wszystkich. Wiecie może czy można sprzedać pszenżyto ozime z jarym(mieszajac na jednym transporcie)? Czy nie odbije się to na cenie? Z góry dziękuję za pomoc:)

a1fe26c2    36

Na paszę nie powinno mieć znaczenia, chyba że trafi się kkupiec poszukujący konkretnej odmiany. Czemu nie spytasz kupującego o to?

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

Marko1234    0

Tak też myślałem ale nie byłem pewny.Po Niedzieli zadzwonię do elewatora to się dowiem konkretnie. Dzięki za odpowiedz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez hoodoowca
      witam,ze względu na pogodę nie mogę zaorać pola po kukurydzy czas leci deszczu nie widać a nasiona kupione,stalerzowałem pole- nawet nieźle to wygląda .Pole uprawione na ok 10-15cm i teraz pytanie siać ? czy nie ma sensu.Nie mam żadnego doświadczenia w takim siewie,może ktoś mi coś doradzi.
    • Przez Fugeo
      Witam
      Czy stosował ktoś z was doglebowo w pszenżycie ozimym środki takie jak Sempra 500 SC (0,375 l/ha) + Tolurex 500 SC (1,75 l/ha) ?
      Chciałbym teraz jesienią zwalczyć chwasty jedno i dwuliścienne, gdyż wiosną mogę mieć problemy ze wczesnym wjechaniem w uprawę.
    • Przez Delbeta
      Witam
      Mam taki problem z pszenżytem borowik z centrali że jest dużo podkielkowanego w worku . Widać że było już zaprawione w takim stanie . A wysialem już na hektar i nie wiem czy to podlega reklamacji co radzicie ?
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Czym przyskać aby pozbyć perzu w pszenżycie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.