Skocz do zawartości

Polecane posty

Matey    427

gwozd jesli moge spytac jak wychodziles na gorczycy jak uprawiales ja na nasiona? jak napisales roboty full ale pieniazek jakis zostaje? zastanawiam sie czy nie zasiac troszke chociazby dla siebie czy sasiadow

xxxMarcin3    1

Licząc koszty uprawy do plonu i ceny za ziarno to nie jest źle ale musi być sucha poniżej 10% po zbiorach bo zgnije. Albo na suszarnie Ale to już kosztuje jak się swojej nie ma.

gwozd    101

Gorczyce na nasiona siałem tylko po to aby je wykorzystać na poplony we własnym gospodarstwie. Chodzi o to że mały obszar a trzeba pilnować zabiegów, oprysków. Doczyszczać po kombajnie. No i właśnie jak jest wilgotna to też problem. Dlatego wolę kupić od jakiegoś rolnika co uprawia na sprzedaż

Wiadomość z agroFakt.pl

warchest    44

u nas po kombajnie nie musielismy czyscic wcale bo była czysciutka po bizonie rekordzie tylko sito do rzepaku było założone i stół . a szczerze kombajn gorczycy nei zgubił prawie nic bo na polu gorczyca nie rosła a nawet chcialem bo by poplon był . z gorczyca jest duzo pierdzielenia sie z orpyskami muszki nie muszki jak ktos chce zasiac kawalek to najlepiej kolo domu blisko by mogl codziennie ja sprawdzac pod wzgledem owadow itd bo inaczej zjedza plon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się