petro11

GPS Trimble EZ-G 250

Polecane posty

petro11    29

Czy ktoś posiada te urządzenie i jak się sprawuje? Mam zamiar kupić na wiosnę ale nie wiem czy brać pod uwagę inne firmy. Kusi mnie cena bo 6tys. brutto to nie drogo. Potrzebne mi jest głównie do siania nawozów NPK po orce i do opryskiwacza (samosiewy po talerzowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.
    • Przez alvaroalvaro78
      Tak jak w tytule antena z najnowszym softem 6.8Qg24p kompletna z uchwytem magnetycznym i przewodem podłączeniowym z końcówką RS232 do wszelakich sterowników Muller Elektronik.
      cena 2550zł
    • Przez yacenty
      Słuchajcie chciałbym rozszerzyć opryskiwacz bazujący na sterowniku Hardi HC5500 o nawigację do zamykania sekcji opryskiwacza, aby nie robić nakładek.
      Co musi mieć opryskiwacz - jakie dokładnie moduły, wersje sterownika HC5500 a co dokładnie musi mieć wspomniany wyżej trimble GFX 750 aby sterować sekcjami?
      A może wystarczy np Trimble 500 do kontroli sekcji z wyżej wymienionym komputerem?
    • Przez RU68
      Czy ktoś używa EZ REMOTE  do  TRIMBLE CFX dla niewtajemniczonych zdalne sterowanie funkcjami 
    • Przez darektrax
      Mam pytanie, czy można zastąpić oryginalną antenę STAR FIRE anteną AMAZONE [antena Millera]
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj