Skocz do zawartości
wojciecho

case jxu 105, warto ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
wojciecho    0

witam ! mam zamiar kupić case jxu 105, pracowalby z ładowaczem, agregatem uprawowo siewnym (na bronie wirowej) i pługach 4 obrotowych i beczką 12000l. Ciągnik na szerokim ogumieniu, posiada siłowniki wspomagające podnośnik, moim zdaniem dałby rade, jakie są wasze opinie ?

nunu85    82

jak na moje jxu do takich zastosowań bedzie za słabe i ogólnie za małe.

owszem, moze jakos przez siłe i na styk dawałoby rade, ale wg mnie to nie jest na dłuzsza mete dobry pomysł.

jakiegoś maxxuma rozwaz jak celujesz w case.

wojciecho    0

maxxuma 100 rozważalem, miałem okazje kupić, lecz byl poprostu za drogi, i ta elektronika nie jest dla mnie. W jxu siedzi silnik iveco, w maxummie cos innego. Iveco wart jest polecenia ?

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    82

reki sobie uciac nie dam, ale na 99% w jxu nie ma iveco tylko nef f4c (czyli silnik własny grupy cnh ten sam co w maxxumach)

ryki    7

Mam jxu 105, pumę 130 i maxxuma(mx 110), jxu jest z ładowaczem, i do tego się nadaje(choć czasem mam wrażenie że jest ciut za lekki ), do twoich potrzeb minimum to maxxum, jeśli miałby to być case. JXU na pomocnika tak, ale nie do orki i agregatu , no chyba że ze 20 ha, jeśli więcej to męka i dla ciągnika i dla operatora.

tomek73    186

JXU  nie nada się tobie, jest za lekki, też taniego mam tylko NH, jest super jako pomocniczy, ale nie główny, chyba że do 50 ha, ale z mniejszymi maszynami. Z  przyczepą Wieltonką 12 t zboża wchodzi 14 t ledwo daje rady w transporcie, teraz jak założyłem gaz to jest dużo mocniejszy, ale z przyczepą  wodę zagotował.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się