Skocz do zawartości

Polecane posty

materrol    0

Cześć Wam

Posiadam zetora 7211 wraz z turem autopoziomującym, więc trochę on waży. Poszukuję jakiś szerszych kół na przód, gdyż oryginalne są za wąskie i pod wpływem ciężaru strasznie się topi, zwłaszcza przy krokodylu. Od czego mogą pasować bez żadnych przeróbek i gdzie je mozna dostać? Z góry dzięki za odpowiedzi.

nunu85    116

masz 7,5-20?

bez zadnych przeróbek, to ci wejda 8,25-20, ale bedą neiwiele szersze, bo niecałe 2cm

na felge dałoby rade założyc tez 9-20, ale to juz błotniki na pewno by przeszkadzały, i oprócz tego, ze byłoby szerzej (o około 3,7cm to przód traktora stałby wyraźnie wyżej)

jakbyś chciał to zrobić dobrze, zeby opony na serio były szerokie i przód traktora stał na takiej samej wysokosci jak przedtem, to musiałbyś sie postarac o felgi wraz z oponami balonówkami takimi jak np w przyczepach autosana są- 11,5/80-15,3. Wtedy opona byłaby szersza o 10cm.

materrol    0

Mam 7,50-16.
Bez żadnych przeróbek miałem na myśli, żeby nie kombinować nic z igłami, albo całą piastą. Wspominałem o całych kołach, więc opony razem z felgami, gdyz zdaje sobię sprawę, że na te moje felgi za szerokiej opony nie wcisnę :/

Dodam jeszcze, że gdyby były wyższe od oryginalnych to nawet lepiej, gdyż te zetorowskie tury niestety nie unoszą za wysoko :(

Znalazłem zdjęcie, które wstawił użytkownik jaro. Niestety nie mogę do niego napisać na priv. Ktoś może wie co to za oponki i gdzie je mozna dostać?
http://www.agrofoto.pl/forum/uploads/1183914118/gallery_161_152_105793.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    5003

To są nie tylko opony, ale całe koła bodajże od prasy. Musisz wiedzieć jakie obecnie masz felgi (ilość i rozstaw śrub mocujących, osadzenie) i na tej podstawie poszukać coś w internecie a może coś z używek w dobrej cenie.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Maniek101    122

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin8145
      Witam mam problem na wiosnę zakupiłem zetora 8145 tak to wszystko ok. Podpielismy rozrzutnik obornika i zaczelismy pracę tak to wszystko dobrze działało wałek dobrze pracował poza tym że włączal się z 3-4 sekundowym opóźnieniem po podpięciu sieczkarni wałek też włączal się z tym opóźnieniem i było słychać bardzo duże uderzenie w skrzyni gdzieś tak mniej więcej pod siedzeniem porostu wałek nie ruszał powoli tylko raptownie ale nic się nie działo innego więc kosilismy i na uwrociach go nie wylaczlismy po skoszeniu około 3h gdy pracownik wyjechał z rządku nie włączając wałka nawrucil i wiechał w rządek a wałek nie chodzi. Co mogło się stać wajcha przy kierownicy normalnie chodzi a ta pod siedzeniem  leciutko lata nawet bez sprzęgła (wcześniej tak nie było wajcha bardzo scisło chodziła) czy coś obcieło co rozbierać bo gadałem z jednym mechanikiem i powiedział że może będzie go trzeba rozpolowic pomiędzy tylnim mostem a skrzynią. Z góry dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 
    • Przez patryk1213
      Witam, gdzie można kupić tapicerkę na błotniki do zetora 7245 do wąskiej kabiny, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez szczepan5
      Witam. Mam problem z ciśnieniem w zetorze forterra 115. Zrobiłem kapitalny remont nowy wal panewki korbowody tuleje tłoki i nie było cisnienia. mial 3 na zimnym silniku. Po czym zmieniłem całą pompe zawor sprezynke smok. I cisnienie nadal slabe maks 3.2.na zimnym silniku. co może byc nie tak. Bo juz sam nie wiem. Prosze o pomoc
    • Przez sznajdik
      Mam problem ze znalezieniem części do wału napędowego do zetora pękł krzyżak a razem z nim ucho od krzyżaka w tej flanszy przy moście co się skręca z dwóch części i nie idzie znaleźć tej flanszy ma ktoś jakiś namiar bo krzyżak daje radę namierzyć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.