Zaloguj się, aby obserwować  
CrazyFarmer

Gdzie skupują słomę ?

Polecane posty

CrazyFarmer    0

Witam mam pytanie czy skupują gdzieś słomę w woj. Pomorskim najlepiej w powiecie Człuchowskim (jeśli mają swój transport może być dalej) jak ktoś coś wie to proszę o podanie jakiegoś kontaktu :D (chodzi o małą kostkę )

Edytowano przez CrazyFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrazyFarmer    0

kolego wiem że jest gościu ze smętowa granicznego który prasuje i skupuje :P

 

 

Ale on sam przyjeżdża ? bo ciągnikiem trochę daleko jechać :D a masz może jakiś kontakt do niego ?

 

A sępólno krajeńskie brałeś pod uwagę?

 

 

Hmm to jest około 30 km ode mnie także troszkę bym musiał się ciągnikiem najeździć :P a masz może jakiś kontakt do nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gr_rat
      gdzie i czy w ogóle ubezpieczacie prasy od pożaru >? jak  +/- wychodzi to cenowo 
    • Przez marekbuli
      Witam Jak w temacie. Przyczepa 8 tonowa to ma z prawej strony przy przednim kole ale 60.11 to nie wiem. Pomocy
       Pozdrawiam
    • Przez Emil9
      Witam 
      Kto teraz serwisuje CASE w Lubelskim 
    • Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
    • Przez Sadownikx2
      Witam,czy ktoś wie gdzie mogę kupić 6x uszczelniacz trzonka zaworu do Ursusa 2812,Mf-255 (powinny być takie same).
      Poszukuje jakiś dobrych a nie tanich co się rozlecą za pół roku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj