Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CrazyFarmer

Gdzie skupują słomę ?

Polecane posty

CrazyFarmer    0

Witam mam pytanie czy skupują gdzieś słomę w woj. Pomorskim najlepiej w powiecie Człuchowskim (jeśli mają swój transport może być dalej) jak ktoś coś wie to proszę o podanie jakiegoś kontaktu :D (chodzi o małą kostkę )

Edytowano przez CrazyFarmer

Wiadomość z agroFakt.pl

CrazyFarmer    0

kolego wiem że jest gościu ze smętowa granicznego który prasuje i skupuje :P

Ale on sam przyjeżdża ? bo ciągnikiem trochę daleko jechać :D a masz może jakiś kontakt do niego ?

A sępólno krajeńskie brałeś pod uwagę?

Hmm to jest około 30 km ode mnie także troszkę bym musiał się ciągnikiem najeździć :P a masz może jakiś kontakt do nich ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez kamyk86
      Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...
    • Przez marcin80wlkp
      Witam.
      Czy miejsca zaznaczone na niebiesko na zdjęciu to złącza w których można zmierzyć ciśnienie na niskim i wysokim obwodzie?http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2eaeea43eb808eca.html

Jeśli tak jakie powinny być to wartości? Spotkałem się że wysokie ciśnienie można zmierzyć z tyłu na gnieździe hydrauliki a niskie wkręcając zegar w miejsce czujnika ciśnienia oleju hydraulicznego, ale nie wiem ile w tym prawdy. Prosze o podpowiedzi bo chyba mam słabą pompę, szczególnie tą część od niskiego ciśnienia na wspomaganie, biegi itp.