Skocz do zawartości
Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Krassus    95

Zrób kiedy taki test a przekonasz się. Powiedz chłopakowi a koledze który Cię podrywa to zobaczysz reakcję. Serio.

artur125    293

Krassus wez pod uwagę,że ludzie lubią słuchac tego typu muzyki. Ty zawsze jesteś anty a jeżeli Landfarmerowi sie podoba to lizus :lol: dobre. Czytając twoje posty pewnie w kółko słuchasz "mamona" czy jakieś inne milion dolarów :lol:

artur125    293

poprostu buszując po forum często spotykam Krassusa i często Jego wypowiedzi są bujne jak opowiadania "tysiąca i jednej nocy" :lol:

Krassus    95

Skąd wiedziałeś że lubię Dawida Kwiatkowskiego? Uwielbiam jego twórczość i moja playlista należy tylko dla niego.

daremw    128

poprostu buszując po forum często spotykam Krassusa i często Jego wypowiedzi są bujne jak opowiadania "tysiąca i jednej nocy" :lol:

muszę przyznać że zazwyczaj robi za kontrowersyjnego człowieka ale z drugiej strony... czy to że mówi co myśli i mówi to wprost jest taką wadą? czasami aż zbyt dosadnie mówi ale czasami fajnie się to czyta ^^

artur125    293

daremw ja napisałem często Ty czasami przecież nie twierdze,że zawsze pierdzieli jak potłuczony

Krassus    95

Panowie, raz że gejem nie jestem więc mi się nie podlizywać. A dwa, aż się zaczerwieniłem przez wasze komplementy.

Krassus    95

Śmiej się, śmiej. Wracasz wcześniej z miasta a tu chłopak orgie starjakową zrobił.

Krassus    95

Zapomniałem, że kobietą jesteś. Orgia strajkowa ale z kobietami. I to ładnymi. Tylko wtedy sam bym zazdrościł takiego strajku...

artur125    293

na początek proponuje pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem bo ja tu nic o ORIGAMI nie widze

Panowie, raz że gejem nie jestem więc mi się nie podlizywać. A dwa, aż się zaczerwieniłem przez wasze komplementy.

Przecież nikt nie sugerował,że jesteś gejem,no ale jeśli wiesz,że się zaczerwieniłeś pewnie siedzisz przy monitorze z lustereczkiem tak dla zaprzeczenia zaprzeczeniu :blink:  :lol:

Edytowano przez artur125

Landfarmer    3547

Przez kilka ostatnich wypowiedzi @Krassus, @Artur125, @Yvone stwierdzam iż będę śledził ten temat zeby w razie czego móc się bronić  :D

Landfarmer    3547

Przed złymi ludźmi którzy mogą mi zszargać opinię, ale na tyle na ile się zorientowałem to nic takiego nie miało miejsca i jestem spokojny ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych