Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

eryk94    31

nie wyobrażam sobie przez co przeszłaś dziwi mnie to że nie dostrzega tego co czujesz uważam że taki obojętnym zachowaniem pokazuje ze jest niedojrzały jak mu zależy niech zawalczy o ciebie mam nadzieje że jakoś się wam ułoży tego wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Nie raz wygarnęłam było tylko gorzej :(

Na poradnie nie ma czasu nawet

On wie co wymagam ma to gdzieś a ja tylko wsparcia,miłości, bezpieczeństwa chce której nigdy nie mięć :(

Moja jedyna deska ratunku to chyba będzie szpital skoro żadne terapie ani psychologowie/psychiatry nic nie pomagały bo brak wsparcia bliskich miałam

 

/endzi/

 

Nie przeszedł tego co ja wiec nie rozumie jak większość ludzi a ja nie umiem o tym z nikim rozmawiać choć chciałabym wygadać się komuś lżej by mi było na sercu... I to ja młodsza i niby życia nie znam a to on nie rozumie takich przeżyć ;x

Walczył raz ale dużo razy też zniechęcał i pogarszał mój stan

Edytowano przez suzuki18l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

strzel mu w twarz może się opamięta jak kobieta może się starać o faceta a on ma to w du... to jakie ma oczekiwania od kobiety co kobieta mam mu gary zmywać dzieciakami się zajmować obiad gotować a w nocy zadowolić i tak przez całe życie ?? to on powinien być wsparciem w trudnych chwilach i proponować jakieś wspólne wyjazdy we dwoje itp a po 2 jak można w trudnej sytuacji pogarszać zniechęcać itp ?? to tak jak by kogoś tramwaj przejechał i byłby w stanie umierającym i by powiedział do takiej osoby módl się bo już koniec z tobą święty Piotr idzie po ciebie !!! przecież to jest śmieszne i nie rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

to zadzwoń tam choćby po to żeby pogadać i wyżalić się komuś, jak kogoś nie znasz i nie widzisz to jest łatwiej. Placisz tylko za polończenie nie ważne ile ono trwa a nie za minuty a możesz uratowć siebie a to dużo więcej warte. I może w końcu ktoś się zajmie na poważnie sprawą twojej siostry i siostrzenicy. Każda z nas chce być kochana, szanowana mieć poczucie bezpieczeństwa,wsparcie... a facet ktory nie umie tego dać to nie facet tylko dzieciak jeszcze. Nawet nie chcem sobie wyobrażać przez co przeszlaś i jak jest ci z tym ciężko. Ale jesteś na tylę silna że dasz radę bo jak jeszcze żyjesz, oddychasz i piszesz z nami to jeszcze Ci troszkę na życiu zależy a to już bardzo dużo. Dasz radę tylko musisz w to uwieżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Tak Was czytam i jestem coraz bardziej wściekły na siebie - za bezradność. Ludzie mają naprawdę problemy, z którymi sobie nie radzą i nie poradzą. Co z tego, że wiem, jak im pomóc, skoro nie jestem w stanie tej wiedzy wprowadzić w czyn. Endzi w związku, który (jak sądzę) miał być dla niej ratunkiem, a przynajmniej ostoją, a który okazuje się następną porażką (i co jej powiedzieć? - wróć skąd przyszłaś?). Jej partner (zakładam - normalny, prostolinijny chłopak, który jednak nie jest w stanie jej zrozumieć, ani tego, co przechodzi), mający również swoje plany, marzenia i nadzieję, że ten związek - to będzie TO. Rozczarowany, gniewny i nieszczęśliwy. Ten związek jest stracony, tu już żadna "szczera rozmowa" nic nie zmieni, bo tam na szczerość i zrozumienie miejsca nie ma. Każde pamięta swoje krzywdy i zaniedbania drugiej strony. Suzuki pamięta swoją byłą, która (poza charakterkiem) jest prawie idealna, lecz już nieosiągalna. Endzi, której pamięć nie pozwala "normalnie" funkcjonować. Skończcie proszę z tekstami o znakach zodiaku, statystycznie udowodnić można wszystko (robiłem to kiedyś). Niczego to nie zmienia. Wychowanie, otoczenie, doświadczenie, autorytety tak. Konkluzja? - rozejm - dajcie sobie czas na znalezienie nowego miejsca na Ziemi (dla Endzi) i nowej partnerki (dla Suzuki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

eryk nie raz dostał opamiętywał się na trochę nie lubię podnosić reki bo mi się przeszłość odrazu przypomina jak ja to uciekałam z domu bo byłam bita ;c

z tymi oczekiwaniami raczej w trafiłeś w 99%

wyjazdy we 2 haha na to nie ma czasu na gospodarce wgl

 

/endzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

Piotrze to uważasz że należy odpuścić i nie walczyć dalej ???? może jest jakaś nadzieja albo on poddaje się bez walki albo ja mam dusze wojownika :(

my nic nie pomożemy możemy tylko podpowiedzieć jak to zrobić by było dobrze lub wygłosić swoją opinie sam musi zajrzeć w głąb siebie czy coś w nim jest chodzi o uczucie czy brak i Koniec a co do znaków zodiaku one nic nie dają jak ktoś tym się kieruje to ok dla mnie to zwykłe farmazony i takie pierd... o szopenie każdy niech robi co uważa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Ecopiotr ona ideałem ja wiem co innego przynajmniej co innego mi opowiadał jak go psychicznie jechała , robiła mu jazdy bo nie tam gdzie trzeba zaparkował, o byle co się żarli, choć blisko miała do niego nie jeździła do niego jak on ją potrzebował ...

Tak mu byłe psychikę popsuły ( jak mi to mówił na początku ) że się nie dziwie że robi jak robi

 

 

 

Każdy facet ze wsi jest uprzedzony do miastowych ludzi myślą , że dziewczyna nie nada się na wieś no tak skoro każdy olewa swoją nie ma czasu nawet porozmawiać wesprzeć jakoś to ja się nie dziwie że sami są potem ;c

 

Właśnie szczera rozmowa by dużo dała bo wgl nie rozmawiamy dusimy wszystko w sobie potem tylko nerwy wychodzą i się na którymś z nas odbija to wszystko

 

/endzi/

 

Każdy ma prawo do swojej opinii

Danke że mogę się choć tu trochę po wyżalać lżej przynajmniej na duszy się robi

Ja mam jakiegoś pecha nigdy z koziorożcem się nie dogaduje

Edytowano przez suzuki18l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

no co do miastowych to ja się wypowiadam pozytywnie część mnie to wieś a część miasto wiem że pewnie pomyślą sobie niektórzy że nie jestem typowym rolnikiem bo spędza czas w mieście itp itd jak pisałem wcześniej do miasta mam jakieś sentyment ale dla mnie kobieta czy z miasta czy ze wsi to nie ważne ważne że kocha czuje się bezpieczna itp fajnie jak wykazuje jakieś zainteresowania wsią wie że we żniwa skupiam się na tym aby zebrać zboże słomę a nie marudzi mi że nie mam dla niej czas gospodarstwo to obowiązek i jestem tego świadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Ludzie ze Wsi zapominają że bez miastowych sporo rzeczy by nie mieli....

Suzuki już mi hałasuje pod oknem kombajn do końca szykuje na żniwa :)

Ja rozumiem że żniwa brak czasu ale zanim żniwa idą zimą czasu nie miewa czy gdzieś we 2 wyskoczyć odpocząć z dala od rodziny ;/

Nie nauczony żyć w kobietą i on chce mieć rodzinę nawet czasu dla dziecka nie będzie miał a wychowywanie się bez ojca nie jest przyjemne ( coś o tym wiem )

/endzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

no wiadomo że wieś z miastem współgrają bo bez tego ludzie w mieście by wpierdzielali kamienie uważam że powinnaś pomyśleć co od niego oczekujesz a co on od ciebie może znajdziecie wspólny język pogadajcie może się jakoś ułoży na pewno jest jakiś lek na to pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

On wie dobrze , że tylko oczekuje miłości ,wsparcia , bezpieczeństwa no i odrobinę czasu od czasu do czasu nie mam dużych oczekiwań

 

/endzi/

 

Jak sobie poczyta forum na noc bo bez tego by nie zasnął będzie wiedział co zemną nie tak skoro już widział że mnie coś gnębi od paru dni

I na dobranoc zadymę dostane że korzystam z jego konta no cóż... Żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

od niego tylko zależy czy sprosta temu czy nie trzymam za was kciuki na pewno w głębi siebie nie możecie bez siebie żyć wiem że pojawił się kryzys też tak czasem mam ale trzeba jakoś żyć są rzeczy do których nie chce się wracać itp to jest przeszłość patrzcie na przyszłość

nie żebym kogoś pouczał czy coś niech każdy robi co uważa

Edytowano przez eryk94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Kryzys kolejny znowu :(

Żyjemy razem i razem powinniśmy rozwiązywać problemy nie ważne jakie one są tylko , że bez rozmowy gówno da się zrobić..

Ciężko jest zapomnieć o przeszłości zwłaszcza jak się zamyka oczy i się to ma przed oczami..

 

/endzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

To nieprawda, że ci z miasta, to nieroby. Tak samo jak to, że ci ze wsi, to głąby. Bardzo mi się podoba jak na Waszą sytuację patrzą dziewczyny (Ewa, Am). Eryk, jaki sens toczyć walkę, której żadna strona wygrać nie może? W której będą ranni, ale nie zwycięstwo. "Szczera rozmowa", w której i tak nie wszystko zostanie powiedziane, do której przez jakiś czas się nie wraca, by nie kruszyć z trudem zawartego pokoju, to namiastka, która nie spełnia oczekiwań żadnej ze stron. A bomba tyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Coraz rzadziej tu zaglądam i sam sobie przestaję się dziwić, przeczytałem parę postów i normalnie krew mnie zalewa- nie jest to temat do jakiejś terapii rodzinnej, idź do psychologa jak masz problem, albo wygadaj się komuś znajomemu. To że tak trafisz w życiu (nie wiem czy objektywnie mówisz czy bardzo stronniczo) to nie znaczy że masz to dawać do informacji publicznej, w temacie służącym do łączenia ludzi robisz propagandę i tworzysz fałszywy obraz rolnika- na pewno będą ci wdzięczni w zdecydowanej większości porządni fajni faceci którzy poszukują- na pewno im to pomoże...

 

Teraz możecie na mnie naskoczyć i posądzić o znieczulicę ale tyle to mnie interesuje... jakoś też życie kopniaków innym daje bez liku ale większość przynajmniej wie gdzie się z tym zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

kończąc ten temat uważam że suzuki i jego dziewczyna są dorośli więc wiedzą czego oczekują itp niech wybiorą właściwą drogę i koniec pouczanie kogoś nie ma sensu każdy robi to co uważa za słuszne takie jest moje zdanie jeśli coś pisze nie tak to ok sam nie jestem ideałem nie próbuje nim być a nawet bym nie chciał nim być :) jak ktoś sie poczuł urażony z mojej stron czymś to PRZEPRASZAM i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Ja się tylko zniżyłam do jego poziomu nie dam się oczerniać i to na forum ;c

Fałszywy ? nie każdy rolnik jest taki sam akurat mój taki jest

Koniec spamowania...

/endzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

raz nawet chcialam wysiąść z samochodu podczas jazdy (polnymi drogami na szczęscie) tak mnie wnerwil :P

Jesteś moją idolką :D kocham cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Czyli temat aktualny- ,,dziewczyna na gospodarkę'' Izka już znalazła....... :) tylko że @am mężatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Eryk, popieram. Jeśli ktoś do kogoś przemawia, to cd. może być na PW. Izolda, trudno jej nie kochać - normalności i wrażliwości coraz mniej... (bez podtekstów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Coś mi sie popierdzieliło ;D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj