Zaloguj się, aby obserwować  
przybyslawice5211

Sampo Rosenlew 500

Polecane posty

Koledzy kupiłem kombajn Sampo Rosenlew 500 z norwegi i nie wiem jakie sita stosować do jakich zburz według naklejek jest tak

żyto 10-12mm

pszenica 12-16mm

jęczmień 12-16mm

owies 16mm

rzepak gorczyca 5mm

groszek 16mm

 

Cz to są prawidłowe rozmiary sit do tych zburz bo posiadam sita 10mm-12mm-16mm sito 10 mm jeszcze nigdy nie było używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Najpierw to powinieneś się w słownik ortograficzny zaopatrzyć a zaraz potem pomyśleć że skoro masz naklejki jakie maja byc sita i masz te sita to je po prostu powkładać i nie zawracać ludziom głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak odpisałeś bo tylko zmarnowałeś sobie czas i musiałeś sobie pomyśleć żeby błędy ortograficzne sprawdzać jak jakiś magister od ortografii ,bardzo dziękuje za rzetelne doradzenie jakich sit używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dfagroplus60dt
      witam. mam pytanie czy ma ktoś bizon sampo 2020? jeśli tak to gdzie znajdę do niego części? pozdrawiam
    • Przez PRNH1
      czy może zna ktoś cenę tego kombajnu bo mi się spodobał i w ogóle co powiecie o nim
    • Przez beny7182
      Witam . W tamtym roku kupiłem kombajn Sampo 580 kombajn sprawuje się bardzo dobrze. W tym roku się zaczeło psóć. Kosiłem pach nagle kosa pękła ale to była dorabiana zakupiłęm nową chodzi jak żyletka teraz. Koszę koszę naglę zaczeło coś trąbić okazało się że kabelek robił zwarcie . I teraz jak jest przyspieszacz to coś wali. Okazało się że jak jest koło od tego przyspieszacza to jedna strona powinna stać w miejscu a druga powinna się przysuwać, a przesuwają się dwie wziełem mechanika pożądnego, wczoraj to rozebraliśy okazało się że poszła taka obudowa pomocy ! Napisz mi coś ktoś ? Albo gdzie mogę taką obudowę dostać ?


    • Przez Michalmeer
      Witam .. szukałem i znalazłem ciekawą oferte kombajnu sampo tylko problem nie ma chyba dealera ani predstawiciela w polsce .. spodkaliscie sie z tymi kombajnami i ich cenami ?
    • Przez PaweZawada
      witam bylem juz w paru sklepach i nigdzie nie moge kupic filtra powietrza do kombajnu moze ktos cos podpowie gdzie mozna go dostac. ewentualnie adres sklepu z czescami do sampo jesli ktos posiada
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj