Zaloguj się, aby obserwować  
darek326

czym karmic maciore po odsadzeniu

Polecane posty

tom61    11

owies jęczmień żyto i do tygodnia po odsadzeniu pszenice i oczywiście woda lub serwatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronim    2

Piwko to ja rozumiem ale ta reszta to już wszystko? Jakie macie wyniki? Jak je poznam to chyba skorzystam bo kolosalnie tanio, a mnie wciskają technologie na > 26 prosiaków rocznie. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosznik    0

One są osłabione to trzeba dostarczyć im składników niezbędnych do regeneracji polaktacyjnej. Pasza powinna zawierać od 90-150g białka strawnego. Na jednej stronie poczytałem trochę o żywieniu i tam było podane tak :

 

Ze względów organizacyjnych zaleca się stosowanie w tym okresie jednego z trzech rodzajów żywienia:

 

- żywienie loch paszą dla loch prośnych ( 4-5 kg) + mieszanka flusing (0,3-0,5 kg/szt/dzień)

 

- żywienie loch paszą dla loch karmiących (3,5 -4 kg) + mieszanka flusing (0,3-0,5 kg/szt/dzień)

 

- żywienie mieszanką pełnoporcjową typu flusing (3-3,5 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kilgro123
      witam na jesien jest planowane odpisanie gospodarki mam 2ha łąki I 5 ha ktore moge przeznaczyć na uprawy które mogą służyć jako pokarm dla bydła które zamieżam kupić I tu jest problem bo nie wiem ile byków mi sie zmieści do boxa 3,5m na 3,5m moge mieć takie 4 kojce . byki zamieżam karmić sianokiszonką,śrutą, sianem . Moglibyście mi doradzić ile byków by sie zmieściło oraz co bym mógł zasiać na tych 5ha jako pokarm nie zamieżam robić kiszonki z kukurydzy ponieważ mam mało miejsca na to 😏😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj