Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rebel21

SZYBA WEIDEMANN 6025

Polecane posty

Rebel21    22

Witam poszła mi szyba boczna otwierana rozbryzła sie w drobny mak czy wiecie moze gdzie moge dostac taka i zeby nie przepłacic a moze gdzies dorabiaja szyby prosze o pomoc .

bocecek087    14

ja swoją szybę dorobiłem tam gdzie robią szyby do kominków jesli masz po drodze do białej podlaskiej to ci podpowiem gdzie

Rebel21    22

do białej ok 150km wiec nie tak mało hmmm moze cos blizej poszukam:) chyba ze ktos cos jeszcze wie o szybach:)

Wiadomość z agroFakt.pl

bocecek087    14

zadzon do firm które sprzedaja kominki albo naj lepiej do tych które robią szyby do kominkó w każdym mieście coś takiego musi być

Rebel21    22

czy kupic orginał i zgłosic na ubezpieczenie hmmm tylko ze zaraz pewnie składke podniosa....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez michalszm
      Witam:) poszukuję szyby tylnej do ciągnika Massey Ferguson 6120? Może ma ktoś taką do sprzedania albo wie gdzie mogę takową tanio zakupić. Najlepiej jakby była używana. Nie musi być zielona jak oryginalna, aby szyba:)
      Pozdrawiam:)
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
    • Przez maliniak985
      Potrzebuje tanio drzwi prawe do swojego aresa 550 rz .Wie ktoś gdzie można kupić . okolice Łomży Białystok Olsztyn
    • Przez rob334
      Witam.
      Wie ktoś może gdzie mógłbym dostać tanio taką szybe, bo zamawiałem w firmie agroglas tą szybe już w lipcu i do tej pory jeszcze nie weszła na produkcje. Zapewniają mnie ze za dwa tygodnie juz bedzie, ale ciekawe