Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sznajdik

MF 3060-Czym wkleić szybę w drzwiach?

Polecane posty

sznajdik    148

mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?

Wiadomość z agroFakt.pl

Skamp    0

zamiast zwykłego silikonu lepiej użyć kleju do szyb (też w takich tubach, czarny jest)tylko trzeba dokupić podkład specjalny.. trzyma jak złe:)

Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

luckyy    0

Miałem taki problem i rozwiązałem go jak pisali koledzy wyżej zwykłym sylikonem i trzyma sie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Frycuu
      Witam. Poszukuję ramki szyby tylnej od oryginalnej kabiny Wladimirca. Miałby ktoś na sprzedaż? Stan obojętny, byle dało się ją uratować
    • Przez RafaKluczyski
      Witam. Mam taki problem, a mianowicie po wymianie pompy wody przestało działać ogrzewanie. Szukałem na forum i się doczytałem, że trzeba gazować i powinno się samo odpowietrzyć. Dzisiaj próbowałem i przewód jeden zaczął robić się gorący. Wszedłem na dach, otworzyłem przednią pokrywę i też jeden normalnie zaczął się robić gorący, a drugi po pewnym czasie lekko ciepły. Wszedłem do kabiny i dziwnie, bo raz dmuchało ciepłym raz zimnym, znowu ciepłym i zimnym. Co może być? Miał ktoś taki lub podobny problem? Dzięki z góry za pomoc
    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )
    • Przez Radziodzio
      Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.
    • Przez Kolo12
      Witam mam prośbę a mianowicie proszę o zdjęcia tylnej szyby w renault szyba łamana a dokładniej chodzi mi o zdjęcia zamka tych pętówka co szybę odwracają i mocowań z tym związanych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.