Zaloguj się, aby obserwować  
PRNH1

tc 5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRNH1    2

zamierzam kupić ten kombajn, czytałem gdzieś ze heder sam utrzymuje stałą wysokość cięcia czy to prawda a tak wogule to co o nim powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalq66    121

Posiadam New Holland TC5070 jestem bardzo zadowolony wszystkie rozwiązania są bardzo proste a niektóre nawet takie jak w Bizonie. Sterowanie jest bardzo proste i po krótkim rzuceniu oka już większość umiemy. Co do hedera to podobno jest taka opcja choć ja jej nie mam. Co do młocki to młóci bardzo czysto zboże jak i rzepak.(podobno New Holland jeden z niewielu które bardzo czystko młócą) tak słyszałem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRNH1    2

będzie to starej wersji ( jeszcze produkują ). nowa seria zaczyna się od TC5060 i jest o wiele droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRNH1    2

jeżeli new holland utrzyma tak wysokie ceny to straci wielu klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalq66    121

No niby tak. Ale kombajny New Holland'a moim zdaniem są bardzo porządne. Starsza seria mi się bardziej podoba jak ta nowa. :) Ale już prawie co kombajn to droższy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tombrady    3

pracowałem kombajnem new holland tc 5050. Praktycznie ten kombajn jest zbudowany na podstawie bizona, szkoda że cena jest taka wysoka ( 330 tyś zł ) ale jet wart swej ceny. W wersji z napędem hydrostatycznym jest bardzo wydajny nawet przy szerokość hedera 3.6m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalq66    121

Dokładnie hydrostat moim zdaniem to podstawa teraz, inna robota jak tylko drążek się przesuwa by szybciej niż wolniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Pedał po naciśnięciu opada coraz niżej i ciągnik przestaje hamować. Używam go dużo przy turze i mocno mi to przeszkadza. Płynu raczej nie ubywa.
      Jak to naprawić
    • Przez marko73
      Witam w kombajnie New Holland TC 5050 kilka razy dziennie mam problem z włączeniem wysypywania zboża . Muszę maszynę kilka razy kompletnie  wyłączyć , czasami chwilę odczekać i potem znowu włącza mi się funkcja wysypu zboża . Ramię/lejek spustowy  mam rozkładany hydraulicznie siłownikiem i to zawsze działa poprawnie .  Proszę o pomoc  gdzie szukać przyczyny usterki  bo w  dni kiedy jest ładna pogoda staje się to strasznie irytujące  gdyż  ciągu dnia traci człowiek czas i jest zupełnie bezradny . Może miał już ktoś z Państwa podobną usterkę ? Proszę o poradę . 
    • Przez Majlander
      New Holland td 5050 zaciął się rewers nie można go przełączyć biegi wszystko chodzi wałek też ale rewers nie chcę działać co może być za przyczyną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj