Zaloguj się, aby obserwować  
grudek13

Krone round pack, vario pack

Polecane posty

grudek13    0

Witam.

Mam pytanie: jeżeli kupiłbym prasę krone round pack 1250 lub vario pack 1500 z samym wiązaniem na siatkę, to czy mógłbym założyć aparat wiązania sznurkiem. Jaki byłby tego koszt i gdzie się z tym zgłosić/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

Kolego daruj sobie ta prase ...

 

 

 

A dlaczego ma nie rozwazac Krone? Ja mam własnie VP 1500 MC z aparatem do wiązania sznurkami. Jestem bardzo z niej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
student156d    1

Ja żeby dobrze ubić bele jeżdzę 4 km/h . W słomie chodzę 14 km/h ale w zielonce niestety nie da rady . Więcej nic nie muszę mówić chyba każdy rozumie .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claass    1

Ja żeby dobrze ubić bele jeżdzę 4 km/h . W słomie chodzę 14 km/h ale w zielonce niestety nie da rady . Więcej nic nie muszę mówić chyba każdy rozumie .... ?

ja mam fortimę - prawie to samo i ładnie zbija zależy jakie ciśnienie ustawisz ;) ja jeżdżę koło 16 km/h więcej nie ma co bo można przez dach na dziurach wyskoczyć ale nigdy nie miałem problemu żeby słabo zbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Chłopaki mam problem kupiłem noweko round packa 1250 zrobile 240 bel i mam problem z wiazniaem siatki por prostu w sianie to co 3 belak nie idzie tylko pociągnie trochę i tak cały czas aż się zaczyna owiać na tych rolkach a raczej na tej czarnej gumowej co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie na wałku owija to jest wilgotny. trzeba go osuszyć. Z owijaniem to moze być taki problem ze ta blacha nierdzewna za wałkami podczas prasowania sie podnosi do góry przez co siatka nie spaduje na siano czy też słome i poprotu na niej zostaje. Mógłbyby byćtez za mocno podciągniety hamulec ale to żadkośc zeby sie sam zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer161    0

wystarczy czasami otworzyć komorę i sprawdzić czy proch od środka się nie nazbierał i tak samo pod tym czarnym i z nierdzewki walcem jak jest duzo prochu i resztek to tez moze sie tak dziać, czasami wystaczy w momencie jak załączysz owijanie zwiększyć obroty na wałku na chwile to też pomaga albo załaczać owijanie w czasie zbierania i zatrzymać się jak porwie siatkę


Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek30404    0

Witam.

 

Oczywiście do prasy RP 1250 oraz VP1500 można założyć aparat wiązania sznurkiem. Mogę podać cenę ale proszę o zapytanie na e-mail: chrzanowski@agromix.agro.pl

 

Co do problemu z wiązaniem siatką w RounPacku to myślę że wystarcz poluzować hamulec siatki. Jeżeli to nie pomoże proszę dokładnie opisać jak wygląda problem, postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez cantstop
      Chciałbym kupić przyczepe: Krone HSD 5001.Jakie opinie on niej macie,na co zwracac uwage przy kupnie oraz przydałyby mi sie jakieś ogolne wskazowki bo jestem kompletnie zielony w tej kwestii.

    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

    • Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj