rucin

deutz fahr agrostar 6.31 opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rucin    2

Mam zamiar kupić ten traktor 1991r cena 50tyś nowe opony jak się one sprawują na co zwracać uwagę przy kupnie i wszystko co wiecie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Posiadam ten sprzet od jakichs 3 lat :) zrobilem przez ten czas ok 1000mtg tak wiec troszke jest :) jesli chodzi o spalanie : agregat bierny 3m+siewnik Amazone na rownych polach o dlugosci ok 800m pali mi ok 6l/h, w orce 4 skiby unii ibis xxl podajze 48cm odkl pali 10l/h, w kombajnie do ziemn Grimme 150-60- 12l/h, przy 5 skibach uni 14l/h i tez sobie niezle radzi tylko go przewaza.

Jesli chodzi o konstrukcje to moglby miec rame jak w wiekszosci 6 cylind ciagnikow ale nie slyszalem zeby komus sie 'zlamal', ogolnie bardzo zwrotny-nie wiem czy nie jest zasluga to ze silownik od skretu jest przed przednia osia a nie za jak w wiekszosci ciagnikow. Jezeli chodzi o awaryjnosc.. nic przez ten czas przy nim nie robilem ale slyszalem ze skrzynie biegow maja 'nietrwale' i strasznie drogie w naprawie...u mnie jest najprostsza skrzynia bez hi/lo i jakichs tam dodatkow.. Jak masz link do ogloszenia to podeslij a ocenimy :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

fendt to fendt i to kazdy wie ale wszystko tez kwestia jak utrzymany i ile ma mtg..w deutzu nie widze tutaj zadnej zmianki na temat ilosci godz ale wydaje mi sie ze ma juz obszywany fotel choc zdjecia dokladnie go nie pokazuja. Tak ogolnie ladnie wyglada, ale jak bedziesz go ogladal to zwroc uwage ile ma mtg a czy tak naprawde na tyle wyglada, tzn fotel pedaly czy sa przytarte itd...Z tego co wiem to seria 600 w fendtach cieszy sie ciagle bardzo dobrymi opiniami i tam 10tys mtg to ponoc polowa zycia dopiero tego ciagnika :)

Zwroc uwage jak mu biegi 'wchodza' czy cos slychac jak wkladasz M H L i R...sprawdz tez czy sprzeglo sie nie slizga lub nie wydaje dziwnych dzwiekow jak go na ham przytrzymasz.

Edytowano przez bartoszmajczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody5311    4

Najważniejsza rzecz według mnie to sprzęgło, i na to bym zwrócił uwagę przy tym ciągniku. Mając teraz agrostara 6.11 nie skusił bym się na fendta w tym roczniku. Trzeba zaznaczyć że ten deutz to dalej seria dx czyli jak tu jeden przedmówca mówił o fendtdzie 10tys to dla niego połowa żywota. Nie wiem czy już oglądałeś jakiś ciągnik tego typu ale na pochwałę trzeba zaliczyć głośność w kabinie no i niezbyt skomplikowaną elektronikę, lecz należy pamiętać, że ma już ona 20 lat i jak w każdym traktorze możemy napotkać mankamenty typu niedziałające prędkości wom, które w tym ciągniku dokładnie śledzimy za pomocą cyfrowego licznika. Ogólnie z czegoś bardziej skomplikowanego w tym traktorze to jest tylko ehr, gaz i gaszenie jest mechaniczne. Nie wiem czy zauważyłeś ale w tym ciągniku brakuje 3 wajch od hydrauliki... Jak swojego szukaliśmy to najbardziej zapamiętałem nerwy na handlarzy bo niemal każdy ciągnik widać było, że czegoś mu brakowało, a to zaczepu dolnego czy górnego, a to obciążników niema tak jak w twoim przypadku, czy chociażby głupiej "śruby" która według mnie powinna mieć każda swój traktor. Takie są cwaniaki j**ane, że szkoda gadać, lepiej osobiście wszystko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki20    7

Odkopię troszkę temat... :) Ktoś może coś jeszcze więcej o tym ciągniku napisać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23

Panowie odgrzeję trochę temat 

Może teraz ktoś więcej podzieli się informacjami na temat DF Agrostar 6.31 bo mało można wyczytać na ten temat w google ( nie wiem czy są tak dobre że nikt nic nie robi przy nich czy jest ich tak mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj