Polecane posty

nasilpl    0

Chciałbym się dowiedzieć czy TUR 6 zdjęty z ciągnika Zetor Forterra 10641 będzie pasował wraz z mocowaniami do Ursusa 914 ? Najbardziej chodzi mi o szerokośc tura czy będzie pasować , nie mam możliwości zmierzenia .

FINN    1333

na 100% nie będą pasować mocowania. Chyba, że bedzie się chciało tobie bawić w dorabianie

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mam do kupienia ładowacz czołowy do 1224 czeski nd5-018 bez adaptacji za 2 tysiące, W komplecie widły i szypa. Brać za tą cene?

sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

bandzi12    0

kolego powiem ci tak niema zeczy nie mozliwych wszystko mozna dopasowac tylko potrzeba checi i oczywiscie jezeli go masz zamiar kupic jakie koszty bedziesz musial poniesc.

FINN    1333

osobiście mam Tur-5 i jest mocowany do listew w 914 i jakoś po 9 latach uzytkowania nie ma żadnych śladów luzowania  śrub  na skrzyni, ramie czy pękaniu listw...  i nie chciałbym tura z odciągami , znacznie zmniejsza to prześwit pod ciągnikiem...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Daniel2012    31

Kiedyś czolownicą uderzyłem w studzienkę to z listew sie narty zrobiły a co z nimi zrobi tur?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek912e
      Witam. Ostatnio zakupiłem nowy nabytek Ursuska 912 rok 83 ładny stan , silnik po remoncie bardzo ładnie chodzi ale nie bede sie rozpisywał przejde wiec do rzeczy. Problem jest tego typu że jak jade na biegu czy na luzie jak zwalniam to w prawej zwolnicy coś jargoli.
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez Druber
      Witam forumowiczów:)
      Pilnie potrzebuje śruby montażowej do montażu Tura 2A do Ursusa 3512,niestety gwint śruby jest nietypowy i tu pojawia się duży problem.....
      Śruba to M16X44 lub M16X54 z łbem.
      Liczę na waszą pomoc w poszukiwaniach,e-mail do Ursusa już wysłany i czekam na odpowiedź.
      Przesyłam zdjęcia:

• Przez rolnikt25a
      Witam mam Ursusa 914 i chciałbym założyć do niego tura ale nie wiem jak wysoko podnosi tur bo mam na stajni strop o wysokości 3m i nie wiem  czy dam rade wyłożyć tam bele ?
    • Przez kaziu914
      Jaki pług obrotowy polecacie kupić do ursusa 914?  U mnie klasa ziemi to III i IV  są także lekkie górki ale nie wszędzie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj