Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Sean    283

Zgadza się i najgorsze jest pierwsze 10 lat pożycia,  :P    później to już leci jak z płatka, żadne intercyzy są już niepotrzebne.     :)

• Like 1

Daria54321    13
Napisano (edytowany)

O kurcze 10latO.o?  rekord to 2 ;) miesiące:D   

Kto tu najstarszy stażem?

Edytowano przez Daria54321

Daria54321    13
Napisano (edytowany)

Rolnik1973@  Aaa to szacuneczek:D eee to kolega ofertę dla żony zmienia pewnie raz w tygodniu jak w lidlu:D co to za tajemnica takiego szczęścia?

Edytowano przez Daria54321

Ansja    342
Napisano (edytowany)

Zdradzić można nawet po 20latach pożycia,na to nie ma reguły,chwila fascynacji kimś,jakis romans przypadkowy i gotowe aby szlak trafił te miłość kilku letnia :(.

Niestety takie rzeczy się dzieją i zdarzają nie tylko w "M jak miłość" ale i w realiach :D

Edytowano przez Ansja

Ansja    342

Mój ogródek jeszcze chwastami nie zarasta :P

artur125    287
7 godzin temu, Daria54321 napisał:

Takie to podejście ja myślami o kwiatach, prezentach,podróżach a wy??? Sado maso?

kwiaty, prezenty ok, ale podróżeO.o Jak słyszę słowo wyjazd, to mi się słabo robixD

BoskiEllwaro    12
10 minut temu, Roman4321 napisał:

Podróże i podróże w głowie tylko i jak tu żyć z taką  O.o

Jak to jak spakowac i wyslac do matki i spokuj niech przemysli swoje zachowanie to moze bedzie mogla wrocic 

Daria54321    13

A jak powiem że już wszystko zabukowałam i zapłaciłam??? I jeszcze brata poprosiłam o doglądanie zwierząt?          To jak9_9

artur125    287

no dobre pytanie

Daria , zabukowane zastępstwo załatwione to na weekend bym z Tobą wyjechał:D

Meg5    351

Może ma chorobę lokomocyjną ? :D

artur125    287

wszystko załatwione ,to jadę

otwieram browarka i niech mnie wiezie, gdzie chce xD

• Thanks 1

Sean    283
5 godzin temu, Daria54321 napisał:

O kurcze 10latO.o?  rekord to 2 ;) miesiące:D   

Kto tu najstarszy stażem?

Ja napisałem że najgorzej przez pierwsze 10 lat,    :P a mój staż to dwa razy tyle z jedną i tą samą.   :)

• Like 1
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.