kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Można się nauczyć.Lubic też nie trzeba wszystkiego ale trzeba chcieć pomóc trochę temu facetowi który czasami pracuje za dwóch,dzień i noc.

No niestety, ten wóz muszą równo ciągnąć dwa konie, bo jak tylko jeden, a drugi czuje się rasowym i jest tylko do parady, to ten pociągowy padnie sam.

Bez przesady z tym lubieniem . Jest ktoś , kto lubi gnój wywalać z obory widłami ?

Może nie lubi, ale ma satysfakcję z hodowli, produkcji i wie że to trzeba zrobić i najważniejsze że nie robi tego z przymusu.     :)

A jak boi się że mu kropla potu poleci po plecach w majtki, albo połamie sobie szpony większe niż u orła, no to niestety, ale rolnictwo nie dla niego.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Czasem to rodzimym wieśniaczkom bardziej odbija i wtedy dopiero problem. Wszystko śmierdzi tylko kasa pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę to się dziwię dzisiejszym pannom, gospodarstwa są w większości zmechanizowane, praca jak dzień a noc do tej sprzed lat i jeszcze źle, no nie wierzę że aż tak zleniwiały.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co się dziwisz ? Człowiek z natury jest leniwy i właśnie dlatego ułatwia sobie życie jak potrafi , choćby wydajniejszymi i bardziej bezobsługowymi urządzeniami . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zgoda wszystko to prawda, ale mi chodzi że dzisiejsze dziewczyny i tak nie chcą rolników, bo one najlepiej nic nie chcą robić.    :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Bo się dziewuchom w baniach popieprzyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakoś Cię chciała :P .

Jak nie chcą jak po tyle kandydatek mieli ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo się dziewuchom w baniach popieprzyło!

Tak się popieprzyło że najlepiej to by się tylko pieprzyły.       :P     :lol:

 A tak poważnie to dobrobyt Zosiu, a przede wszystkim wyniesiony z domu rodzinnego brak szacunku do uczciwej pracy, czy w ogóle do pracy. 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Rolnik też zawód, i praca jak każda inna. Tylko różnica taka że u siebie i dla siebie pracujesz. Mnie to zastanawia jak to jest, że przed ślubem to niejedna obiecuje że pomagać będzie a po ślubie łapki w górę, i księżniczkę udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnik też zawód, i praca jak każda inna. Tylko różnica taka że u siebie i dla siebie pracujesz. Mnie to zastanawia jak to jest, że przed ślubem to niejedna obiecuje że pomagać będzie a po ślubie łapki w górę, i księżniczkę udaje.

Nie wiem, ale nie wyobrażam sobie ożenić się czy wyjść za mąż za kogoś DLA JAKIŚ KORZYŚCI, no to do cholery jeżeli zależy mi na tej drugiej osobie, to nie wiem jaka by to była paskudna robota ale trzeba mu pomóc przecież, w końcu ta druga połówka nie robi tylko dla siebie ale dla mnie też, inaczej to wszystko bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@zetorki12 ja już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty Romek już pewnie pierścionek ZARĘCZYNOWY dla Zosi kupiłeś.     :P       :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

ja to tylko za pannami się oglądam a że tera wianka nie noszo to trudno wyłapać która to w tłumie
A jo za nią do pszenicy, a jo za nią do żyta, bo jo myśloł że to panna a to była kobita ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta z rzęsami u Piotra:
Tak się dobrze bawiłam, popsułeś nam zabawę... czy jakoś tak.
No a ta Justyna u Karola, to jakaś psychiczna, nastawia go przeciwko pozostałym fajnym dziewuchom, a on chyba jej się trochę boi, widać, że jest wrażliwy i ciężko mu będzie którąkolwiek odesłać z kwitkiem, ale mam nadzieję, że Karolowi na pewno nie będą pachniały bąki Justyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joluss88    109

A mi się właśnie wydaję ze Karol i Justyna do siebie pasują, on tez jest trochę dziwny. Najbardziej konsekwentny jest dziadek, jasno mówił czego oczekuje od samego początku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

U Karola iskry poleciały, Mikołaj młodej nie weźmie bo problemowa, a pozatym to ona chyba też się pokazać przyszła.

Swoją drogą ładne maliny miał Karol jak na ten rok.

Ciekawe skąd Piotrek dowiedział się że ona już brała udział w podobnych programach?

Pewnie znajomi mu podpowiedzieli, albo kamerzyści aby podkręcić atmosferę.

Te u Zbyszka dalej o tej pomocy w kuchni, ale by się spracowały jakby musiały gotować.

Teraz gotowe wszystko w sklepach, nie trzeba przetworów robić, to ciężko że hoho.

Magda ponoć tego najmłodszego wybrała, bo gdzieś zdjęcia w necie krążą jak byli razem na jakimś weselu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Miałem nie oglądać, ale jednak z połowica oglądaliśmy. Najlepszy motyw odcinka to "farba zmywalna" a się nie zmywa :) mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

No ten specjalista od malowania B)  to się nadaje na wieś jak paniusia w japonkach z tipsami i sztucznymi rzęsami do kopalni.

tu trzeba chłopa z jajami a nie radosnego gogusia, bo śmiechem żartem to wiele nie na działa.

Ale hit odcinka to chyba ten tekst o lesbijkach :D Zaszalał

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta z rzęsami u Piotra:

Tak się dobrze bawiłam, popsułeś nam zabawę... czy jakoś tak.

No a ta Justyna u Karola, to jakaś psychiczna, nastawia go przeciwko pozostałym fajnym dziewuchom, a on chyba jej się trochę boi, widać, że jest wrażliwy i ciężko mu będzie którąkolwiek odesłać z kwitkiem, ale mam nadzieję, że Karolowi na pewno nie będą pachniały bąki Justyny

justyna jest pop***lona jak lato z radiem ,,i ten tekst że ona nie walczy tylko podsrywa kawałek kory z brzozy oberwała i myśli że już jest naj,,,znam się na ludziach ten karolek to będzie miał z nią problemy i to nie małe ,,ta justyna to typowy wampir energetyczny,,ta dziewczyna co ma dziecko dużo lepiej od tej justyny wypada ja bym juz ją spakował,,,dziadek stary buc tylko by **** te starre pindy lecą na niiego bo myślą że bedzie im tam kase sypał ,,

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Życie na wsi trzeba lubić jako całokształt bardziej niż poszczególne czynności.

 

Rano wstaje, krowom daje, ubirom chodoki,

Biere koszyk i motyke, ide kopać zimnioki  ;)

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

To ukop i dla mnie ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Ogolnie najlepszy odcinek wszystkich serii- zmieszana z błotem pani od Piotra, dziadek o lesbikach, koleś z wołomina do Małgośki o plandece xD, napalony Mikołaj, biedny Zbyszek i Sara z Justyna na stopie wojennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj